7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Carl Viktor Isaksson
Årsinkomst: Kolla Viktors lön anonymt
Personnummer: 19710919-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 19 september 1971
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 22 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Carl Viktor Isaksson
Förnamn: Carl Viktor
Tilltalsnamn: Viktor
Efternamn: Isaksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1995-01-30
Gatuadress: Urkhagsvägen 19
Postnummer: 590 37
Postort: Kisa
Församling: Kisa församling (051302)
Kommun: Kinda (0513)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Viktor
Viktor Isaksson är en man på 54 år som bor på Urkhagsvägen 19 i Kisa. Viktors bostad är ett kedjehus på 135 kvm . Där har han bott i 31 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 30 januari 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Viktor
Informationen om Viktor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Urkhagsvägen 19
Registrerat på adressen
590 37 Kisa
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Viktor kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Viktor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Viktors bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 135 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Viktor har inga bolagsengagemang
Mer om Viktor
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 285 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 80 dagar)
Födelsedatum
1971-09-19 (en söndag för 20 009 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 80 dagar (en fredag)
Viktor Isaksson är en man på 54 år som bor på Urkhagsvägen 19 i Kisa. Viktors bostad är ett kedjehus på 135 kvm . Där har han bott i 31 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 30 januari 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Viktors postnummer, 590 37, är medelinkomsten 335 954 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,48 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Viktor och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kinda där Viktor ingår. Viktors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Viktor bor tillsammans med Rosita Isaksson. Hon är en 54 årig kvinna som flyttade in den 30 januari 1995 och har bott där totalt 31 år och 152 dagar. Han är gift med Rosita Isaksson .
På Viktors nästa födelsedag fyller han 55 år. Den inträffar om 80 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 80 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 205 dagar.
Namnet Viktor är 'Latinskt namn (Vi´ctor) med bet. ’segrare’'.
Viktor har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Viktor i Sverige Viktor Hernestig Lodin i Ekerö, Viktor Andersson Frisk i Stockholm och Viktor Juholt i Johanneshov.
Informationen om Viktor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Viktor Isaksson
Var bor Viktor?
Hur gammal är Viktor?
Viktor Isaksson är 54 år gammal och föddes den 19 september 1971. Han fyller 55 år den 19 september.
Har Viktor några bolagsengagemang?
Viktor har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Viktor några fordon?
Är Viktor gift?
Viktor är gift med Rosita Isaksson.
Vilket telefonnummer har Viktor?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Viktor.
Vilket stjärntecken har Viktor?
Viktor har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Viktor folkbokförd?
Viktor Isaksson är folkbokförd i Kinda kommun.
Vilket län tillhör Viktor?
Viktor Isaksson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Viktor?
Viktor Isaksson tillhör Kisa församling.