7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-18
Shahram Esmailpour Lialastani
Årsinkomst: Kolla Shahrams lön anonymt
Personnummer: 19710930-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 30 september 1971
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Shahram Esmailpour Lialastani
Förnamn: Shahram
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Esmailpour Lialastani
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-11-01
Gatuadress: Fjällveronikan 6 lgh 1303
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 424 48
Postort: Angered
Distrikt: Gunnared
Församling: Angereds församling (148034)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Shahram Esmailpour Lialastani är en man på 54 år som bor på Fjällveronikan 6 lgh 1303 i Angered. bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 5 år och 259 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fjällveronikan 6 lgh 1303
Registrerat på adressen
424 48 Angered
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-05-15 (5 år) Ägare Aida Esmailpour Lialastani Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-05-15 (5 år) | Aida Esmailpour Lialastani | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Shahram kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Shahram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Shahrams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 82 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Shahram har inga bolagsengagemang
Mer om Shahram
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 291 dagar)
Födelsedag
30 september (en onsdag om 74 dagar)
Födelsedatum
1971-09-30 (en torsdag för 20 015 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 74 dagar (en tisdag)
Shahram Esmailpour Lialastani är en man på 54 år som bor på Fjällveronikan 6 lgh 1303 i Angered. bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har han bott i 5 år och 259 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Shahrams postnummer, 424 48, är medelinkomsten 209 110 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Shahram och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Shahram ingår. Shahrams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 198.
Shahram bor tillsammans med 2 personer: Nooshin Ahadi , Aida Esmailpour Lialastani . På adressen finns en hund (som Shahram inte är ägare till). Han är gift med Nooshin Ahadi .
På Shahrams nästa födelsedag fyller han 55 år. Den inträffar om 74 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 74 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Shahram har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shahram i Sverige Shahram Zarei i Malmö, Shahram Rahimi i Tingsryd och Shahram Esbelani i Borlänge.
Informationen om Shahram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Shahram Esmailpour Lialastani
Var bor Shahram?
Hur gammal är Shahram?
Shahram Esmailpour Lialastani är 54 år gammal och föddes den 30 september 1971. Han fyller 55 år den 30 september.
Har Shahram några bolagsengagemang?
Shahram har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Shahram några fordon?
Är Shahram gift?
Shahram är gift med Nooshin Ahadi.
Vilket telefonnummer har Shahram?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Shahram.
Vilket stjärntecken har Shahram?
Shahram har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Shahram folkbokförd?
Shahram Esmailpour Lialastani är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Shahram?
Shahram Esmailpour Lialastani tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Shahram?
Shahram Esmailpour Lialastani tillhör Angereds församling.