7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Anette Elisabet Eriksson
Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt
Personnummer: 19711010-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 10 oktober 1971
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 19 november
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Anette Elisabet Eriksson
Förnamn: Anette Elisabet
Tilltalsnamn: Elisabet
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-03-24
Gatuadress: Björklidsgatan 5
Postnummer: 271 33
Postort: Ystad
Församling: Ystad-Sövestads församling (128601)
Kommun: Ystad (1286)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elisabet
Elisabet Eriksson är en kvinna på 54 år som bor på Björklidsgatan 5 i Ystad. Elisabets bostad är ett kedjehus på 150 kvm . Där har hon bott i 21 år och 101 dagar sedan hon flyttade in den 24 mars 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björklidsgatan 5
Registrerat på adressen
271 33 Ystad
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Ej aktiv |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2022-04-04 (4 år) Ägare Peter Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-04-04 (4 år) | Peter Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elisabet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elisabets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1932
Bolagsengagemang | 0 st
Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Elisabet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 266 dagar)
Födelsedag
10 oktober (en lördag om 99 dagar)
Födelsedatum
1971-10-10 (en söndag för 19 990 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 99 dagar (en fredag)
Elisabet Eriksson är en kvinna på 54 år som bor på Björklidsgatan 5 i Ystad. Elisabets bostad är ett kedjehus på 150 kvm . Där har hon bott i 21 år och 101 dagar sedan hon flyttade in den 24 mars 2005. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Elisabets postnummer, 271 33, är medelinkomsten 423 734 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elisabet och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ystad där Elisabet ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Elisabet bor tillsammans med 2 personer: Peter Eriksson , Klara Eriksson . På adressen finns en hund (som Elisabet inte är ägare till). Hon är gift med Peter Eriksson .
På Elisabets nästa födelsedag fyller hon 55 år. Den inträffar om 99 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 5 år och 99 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 139 dagar.
Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.
Elisabet har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.
Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elisabet Eriksson
Var bor Elisabet?
Hur gammal är Elisabet?
Elisabet Eriksson är 54 år gammal och föddes den 10 oktober 1971. Hon fyller 55 år den 10 oktober.
Har Elisabet några bolagsengagemang?
Elisabet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elisabet några fordon?
Är Elisabet gift?
Elisabet är gift med Peter Eriksson.
Vilket telefonnummer har Elisabet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elisabet.
Vilket stjärntecken har Elisabet?
Elisabet har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Elisabet folkbokförd?
Elisabet Eriksson är folkbokförd i Ystad kommun.
Vilket län tillhör Elisabet?
Elisabet Eriksson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Elisabet?
Elisabet Eriksson tillhör Ystad-Sövestads församling.