8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-03
Irakli Imerlishvili
Årsinkomst: Kolla Iraklis lön anonymt
Personnummer: 19711019-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 19 oktober 1971
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Irakli Imerlishvili
Förnamn: Irakli
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Imerlishvili
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-28
Gatuadress: Bofinksgatan 6
Postnummer: 254 49
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Maria
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Irakli Imerlishvili är en man på 55 år som bor på Bofinksgatan 6 i Helsingborg. bostad är ett kedjehus . Där har han bott i 128 dagar sedan han flyttade in den 28 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
254 49 Helsingborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Irakli kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Irakli hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Iraklis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Bolagsengagemang | 0 st
Irakli har inga bolagsengagemang
Mer om Irakli
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 15 dagar)
Födelsedag
19 oktober (en tisdag om 350 dagar)
Födelsedatum
1971-10-19 (en tisdag för 20 104 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 350 dagar (en söndag)
Irakli Imerlishvili är en man på 55 år som bor på Bofinksgatan 6 i Helsingborg. bostad är ett kedjehus . Där har han bott i 128 dagar sedan han flyttade in den 28 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Iraklis postnummer, 254 49, är medelinkomsten 441 383 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,95 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Irakli och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Irakli ingår. Iraklis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 208.
Irakli bor tillsammans med Anna Malgorzata Machnicka-Husar. Hon är en 49 årig kvinna som flyttade in den 28 september 2026 och har bott där totalt 36 dagar. Han är gift med Anna Malgorzata Machnicka-Husar .
På Iraklis nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 350 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 350 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 59 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Irakli har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Irakli i Sverige Irakli Broyan i Kalmar, Irakli Intskirveli i Jordbro och Irakli Lomishvili i Ramdala.
Informationen om Irakli kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Irakli Imerlishvili
Var bor Irakli?
Hur gammal är Irakli?
Irakli Imerlishvili är 55 år gammal och föddes den 19 oktober 1971. Han fyller 56 år den 19 oktober.
Har Irakli några bolagsengagemang?
Irakli har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Irakli några fordon?
Är Irakli gift?
Irakli är gift med Anna Malgorzata Machnicka-Husar.
Vilket telefonnummer har Irakli?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Irakli.
Vilket stjärntecken har Irakli?
Irakli har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Irakli folkbokförd?
Irakli Imerlishvili är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Irakli?
Irakli Imerlishvili tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Irakli?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Irakli tillhör.