7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Kayumba Makenna Nyathuta Van Den Brink

Årsinkomst: Kolla Kayumbas lön anonymt

Personnummer: 19711104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 54 år

Födelsedag: 4 november 1971

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Kayumba Makenna Nyathuta Van Den Brink

Förnamn: Kayumba Makenna Nyathuta

Tilltalsnamn: Kayumba

Efternamn: Van Den Brink

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-09-27

Gatuadress: Rödklintsgatan 10

Postnummer: 703 60

Postort: Örebro

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kayumba

Kayumba Van Den Brink är en 54 årig kvinna och bosatt på Rödklintsgatan 10 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 138 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 september 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 300 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kayumba

Informationen om Kayumba kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kayumba Van Den Brink?

Vad tjänar Kayumba?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kayumbas
Kreditstatus?

Nyfiken på Kayumbas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rödklintsgatan 10

Latitud: 59.294681   |   Longitud: 15.177646

Registrerat på adressen


Rödklintsgatan 10
703 60 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kayumba kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kayumba hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kayumbas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kayumba har inga bolagsengagemang


Mer om Kayumba


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

54 år (och 262 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 103 dagar)

Födelsedatum

1971-11-04 (en torsdag för 19 986 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 5 år och 103 dagar (en tisdag)

Kayumba Van Den Brink är en 54 årig kvinna och bosatt på Rödklintsgatan 10 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 138 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 september 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 300 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kayumbas bostadsområde, på postnummer 703 60, är 380 794 kr per år och 1,68 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Kayumbas ingår. Kayumbas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 219.

Förutom Kayumba bor också Jan Karlsson på adressen. Där har han bott i 18 år och 300 dagar sedan han först registrerades där den 27 september 2007. Kayumba är inte gift.

Kayumbas nästa födelsedag är om 103 dagar då hon fyller 55 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 5 år och 103 dagar (en tisdag).

Kayumba har inga bolagsengagemang.

Informationen om Kayumba kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kayumba Van Den Brink