7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Anna Charlotta Olivia Ostella

Årsinkomst: Kolla Anna Charlotta Olivias lön anonymt

Personnummer: 19711210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 54 år

Födelsedag: 10 december 1971

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anna Charlotta Olivia Ostella

Förnamn: Anna Charlotta Olivia

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ostella

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-06-03

Gatuadress: Rindövägen 8 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 185 41

Postort: Vaxholm

Distrikt: Vaxholm

Församling: Vaxholms församling (018701)

Kommun: Vaxholm (0187)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anna Charlotta Olivia Ostella är en kvinna på 54 år som bor på Rindövägen 8 lgh 1001 i Vaxholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 4 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna Charlotta Olivia Ostella?

Vad tjänar Anna Charlotta Olivia?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna Charlotta Olivias
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna Charlotta Olivias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rindövägen 8 lgh 1001

Latitud: 59.403135   |   Longitud: 18.370825

Registrerat på adressen


Rindövägen 8 lgh 1001
185 41 Vaxholm

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
GARAGEFÖRENINGEN RINDÖ VÄSTRA Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COTON DE TULÉAR Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2007-05-08 (19 år) Ägare Anna Charlotta Olivia Ostella Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2007-05-08 (19 år) Anna Charlotta Olivia Ostella Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna Charlotta Olivia kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna Charlotta Olivia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna Charlotta Olivias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Rindö Västra Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Anna Charlotta Olivia


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

54 år (och 227 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 138 dagar)

Födelsedatum

1971-12-10 (en fredag för 19 951 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 5 år och 138 dagar (en onsdag)

Anna Charlotta Olivia Ostella är en kvinna på 54 år som bor på Rindövägen 8 lgh 1001 i Vaxholm. bostad är en lägenhet med 2 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 4 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anna Charlotta Olivias postnummer, 185 41, är medelinkomsten 498 952 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna Charlotta Olivia och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vaxholm där Anna Charlotta Olivia ingår. Anna Charlotta Olivias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Anna Charlotta Olivia bor tillsammans med Claes Sjögren. Han är en 66 årig man som flyttade in den 15 juli 2021 och har bott där totalt 5 år och 10 dagar. På adressen finns en hund (som Anna Charlotta Olivia är ägare till). Hon är inte gift.

På Anna Charlotta Olivias nästa födelsedag fyller hon 55 år. Den inträffar om 138 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 5 år och 138 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 137 dagar.

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Anna Charlotta Olivia har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Rindö Västra ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna Charlotta Olivia i Sverige Anna Björk i Enviken, Charlotta Edholm i Solna och Olivia Larsson Kind i Mora.

Informationen om Anna Charlotta Olivia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna Charlotta Olivia Ostella