7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Göran Nils-Hugo Ingvarsson
Årsinkomst: Kolla Nils-Hugos lön anonymt
Personnummer: 19720103-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 3 januari 1972
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 23 april
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Göran Nils-Hugo Ingvarsson
Förnamn: Göran Nils-Hugo
Tilltalsnamn: Nils-Hugo
Efternamn: Ingvarsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2001-12-01
Gatuadress: Österbovägen 32
Postnummer: 294 71
Postort: Sölvesborg
Församling: Mjällby församling (108304)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Nils-Hugo
Nils-Hugo Ingvarsson är en 54 årig man och bosatt på Österbovägen 32 i Sölvesborg. Hans bostad är en villa på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2001 och har sammanlagt bott där i 24 år och 208 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Nils-Hugo
Informationen om Nils-Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Österbovägen 32
Registrerat på adressen
294 71 Sölvesborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Göran Nils-Hugo Ingvarsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Göran Nils-Hugo Ingvarsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Linda Titti Louise Ingvarsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Linda Titti Louise Ingvarsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-03-17 (11 år) Ägare Louise Ingvarsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-03-17 (11 år) | Louise Ingvarsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nils-Hugo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nils-Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nils-Hugos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 133 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Nils-Hugo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 175 dagar)
Födelsedag
03 januari (en söndag om 190 dagar)
Födelsedatum
1972-01-03 (en måndag för 19 899 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 190 dagar (en lördag)
Nils-Hugo Ingvarsson är en 54 årig man och bosatt på Österbovägen 32 i Sölvesborg. Hans bostad är en villa på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2001 och har sammanlagt bott där i 24 år och 208 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Nils-Hugos bostadsområde, på postnummer 294 71, är 309 422 kr per år och 8,89 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Nils-Hugos ingår. Nils-Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
Förutom Nils-Hugo bor också Louise Ingvarsson på adressen. Där har hon bott i 24 år och 208 dagar sedan hon först registrerades där den 1 december 2001. På adressen finns också en hund registrerad som Nils-Hugo inte är ägare till. Nils-Hugo är gift med Louise Ingvarsson .
Nils-Hugos nästa födelsedag är om 190 dagar då han fyller 55 år. Hans namnsdag är om 300 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 190 dagar (en lördag).
Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.
Nils-Hugo har 1 bolagsengagemang (
Ingvarsson, Nils-Hugo
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nils-Hugo i Sverige Nils-Hugo Benson i Stockholm, Nils-Hugo Christerson i Eslöv och Nils-Hugo Abrahamsson i Saxtorp.
Informationen om Nils-Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nils-Hugo Ingvarsson
Var bor Nils-Hugo?
Hur gammal är Nils-Hugo?
Nils-Hugo Ingvarsson är 54 år gammal och föddes den 3 januari 1972. Han fyller 55 år den 3 januari.
Har Nils-Hugo några bolagsengagemang?
Nils-Hugo har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Ingvarsson, Nils-Hugo . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Nils-Hugo några fordon?
Är Nils-Hugo gift?
Nils-Hugo är gift med Louise Ingvarsson.
Vilket telefonnummer har Nils-Hugo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nils-Hugo.
Vilket stjärntecken har Nils-Hugo?
Nils-Hugo har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Nils-Hugo folkbokförd?
Nils-Hugo Ingvarsson är folkbokförd i Sölvesborg kommun.
Vilket län tillhör Nils-Hugo?
Nils-Hugo Ingvarsson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Nils-Hugo?
Nils-Hugo Ingvarsson tillhör Mjällby församling.