7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Patrik Gutner
Årsinkomst: Kolla Patriks lön anonymt
Personnummer: 19720429-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 29 april 1972
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 16 april
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Patrik Gutner
Förnamn: Patrik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Gutner
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-05-04
Gatuadress: Fruktvägen 1
Postnummer: 131 33
Postort: Nacka
Distrikt: Nacka
Församling: Nacka församling (018201)
Kommun: Nacka (0182)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Patrik Gutner är en man på 54 år som bor på Fruktvägen 1 i Nacka. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 6 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fruktvägen 1
Registrerat på adressen
131 33 Nacka
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Inger Annika Bjärle (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Inger Annika Bjärle (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Patrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Patrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Patriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1950
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 1,2 | 0,1 |
Mer om Patrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 64 dagar)
Födelsedag
29 april (en torsdag om 301 dagar)
Födelsedatum
1972-04-29 (en lördag för 19 787 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 302 dagar (en torsdag)
Patrik Gutner är en man på 54 år som bor på Fruktvägen 1 i Nacka. bostad är en villa på 90 kvm . Där har han bott i 6 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 4 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Patriks postnummer, 131 33, är medelinkomsten 735 583 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Patrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Patrik ingår. Patriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Patrik bor tillsammans med Annika Bjärle. Hon är en 59 årig kvinna som flyttade in den 11 september 2017 och har bott där totalt 8 år och 294 dagar. Han är inte gift.
På Patriks nästa födelsedag fyller han 55 år. Den inträffar om 301 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 302 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 288 dagar.
Namnet Patrik är 'Engelskt namn, ombildning av latinets patri´cius ’adelsman’'.
Patrik har 1 bolagsengagemang (
Ekonomikonsult Annika Bjärle AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Patrik i Sverige Patrik Arve i Bromma, Patrik Ottoson i Lerum och Patrik Norqvist i Umeå.
Informationen om Patrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Patrik Gutner
Var bor Patrik?
Hur gammal är Patrik?
Patrik Gutner är 54 år gammal och föddes den 29 april 1972. Han fyller 55 år den 29 april.
Har Patrik några bolagsengagemang?
Patrik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Ekonomikonsult Annika Bjärle AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Patrik några fordon?
Är Patrik gift?
Patrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Patrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Patrik.
Vilket stjärntecken har Patrik?
Patrik har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Patrik folkbokförd?
Patrik Gutner är folkbokförd i Nacka kommun.
Vilket län tillhör Patrik?
Patrik Gutner tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Patrik?
Patrik Gutner tillhör Nacka församling.