7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Lukman Almalla Mohammad

Årsinkomst: Kolla Lukmans lön anonymt

Personnummer: 19720520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 54 år

Födelsedag: 20 maj 1972

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Lukman Almalla Mohammad

Förnamn: Lukman

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Almalla Mohammad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-02-15

Gatuadress: Allbogatan 37

Postnummer: 342 30

Postort: Alvesta

Distrikt: Alvesta

Församling: Alvesta församling (076401)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lukman Almalla Mohammad är en man på 54 år som bor på Allbogatan 37 i Alvesta. bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 2 år och 135 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lukman Almalla Mohammad?

Vad tjänar Lukman?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lukmans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lukmans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Allbogatan 37

Latitud: 56.905866   |   Longitud: 14.556791

Registrerat på adressen


Allbogatan 37
342 30 Alvesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lukman kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lukman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lukmans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lukman har inga bolagsengagemang


Mer om Lukman


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

54 år (och 41 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 324 dagar)

Födelsedatum

1972-05-20 (en lördag för 19 764 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 5 år och 325 dagar (en torsdag)

Lukman Almalla Mohammad är en man på 54 år som bor på Allbogatan 37 i Alvesta. bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 2 år och 135 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lukmans postnummer, 342 30, är medelinkomsten 255 167 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,95 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lukman och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Lukman ingår. Lukmans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Lukman bor tillsammans med 3 personer: Majid Belal , Cemile Savuran , Ferhat Rashid . Han är gift med Dominikia Kapa.

På Lukmans nästa födelsedag fyller han 55 år. Den inträffar om 324 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 325 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lukman har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lukman i Sverige Lukman Tayeb Ali i Karlstad, Lukman Hamaamin i Uddevalla och Lukman Aluzair i Gävle.

Informationen om Lukman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lukman Almalla Mohammad