7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Lars Marcus Löfgren
Årsinkomst: Kolla Lars Marcus lön anonymt
Personnummer: 19720601-
Ålder: 54 år
Födelsedag: 1 juni 1972
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Lars Marcus Löfgren
Förnamn: Lars Marcus
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Löfgren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-09-28
Gatuadress: Kopparvägen 8
Postnummer: 294 71
Postort: Sölvesborg
Församling: Mjällby församling (108304)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars Marcus Löfgren är 54 år och bosatt på Kopparvägen 8 i Sölvesborg. Han bor i en villa på 51 kvm . Där har han bott i 13 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 28 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kopparvägen 8
Registrerat på adressen
294 71 Sölvesborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars Marcus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars Marcus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars Marcus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 51 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Lars Marcus har inga bolagsengagemang
Mer om Lars Marcus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
54 år (och 15 dagar)
Födelsedag
01 juni (en tisdag om 350 dagar)
Födelsedatum
1972-06-01 (en torsdag för 19 738 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 5 år och 351 dagar (en tisdag)
Lars Marcus Löfgren är 54 år och bosatt på Kopparvägen 8 i Sölvesborg. Han bor i en villa på 51 kvm . Där har han bott i 13 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 28 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 294 71, är medelinkomsten 309 422 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,89 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Lars Marcus ingår. Lars Marcus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
Lars Marcus bor tillsammans med Ingela Elisabeth Ahl. Hon har bott på Kopparvägen 8 i totalt 9 år och 207 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 21 november 2016. Han är inte gift.
Lars Marcus fyller 55 år om 350 dagar och har namnsdag om 55 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 5 år och 351 dagar (en tisdag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars Marcus har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars Marcus i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Marcus Oscarsson i Spånga och Marcus Andersson i Odensbacken.
Informationen om Lars Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.