7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Bashar Al-Eid

Årsinkomst: Kolla Bashars lön anonymt

Personnummer: 19720613- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 54 år

Födelsedag: 13 juni 1972

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Bashar Al-Eid

Förnamn: Bashar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Eid

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-10-31

Gatuadress: Anneforsvägen 44

Postnummer: 571 36

Postort: Nässjö

Distrikt: Nässjö

Församling: Nässjö församling (068201)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bashar Al-Eid är en 54 årig man och bosatt på Anneforsvägen 44 i Nässjö. Hans bostad är en villa på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 oktober 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 232 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashar Al-Eid?

Vad tjänar Bashar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashars
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Anneforsvägen 44

Latitud: 57.661205   |   Longitud: 14.706826

Registrerat på adressen


Anneforsvägen 44
571 36 Nässjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashar har inga bolagsengagemang


Mer om Bashar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

54 år (och 7 dagar)

Födelsedag

13 juni (en söndag om 358 dagar)

Födelsedatum

1972-06-13 (en tisdag för 19 730 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 5 år och 359 dagar (en söndag)

Bashar Al-Eid är en 54 årig man och bosatt på Anneforsvägen 44 i Nässjö. Hans bostad är en villa på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 oktober 2018 och har sammanlagt bott där i 7 år och 232 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Bashars bostadsområde, på postnummer 571 36, är 299 792 kr per år och 6,87 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Bashars ingår. Bashars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Bashar bor tillsammans med 3 personer: Rehab Al Eid , Alfred Al Eid , Farah Al Eid . Bashar är gift med Rehab Al Eid .

Bashars nästa födelsedag är om 358 dagar då han fyller 55 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 5 år och 359 dagar (en söndag).

Bashar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashar i Sverige Bashar Hadi i Södertälje, Bashar Yousif i Huddinge och Bashar Altawel i Solna.

Informationen om Bashar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashar Al-Eid