7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Sahar Naser Ashour Ashour

Årsinkomst: Kolla Sahars lön anonymt

Personnummer: 19720720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 20 juli 1972

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sahar Naser Ashour Ashour

Förnamn: Sahar Naser Ashour

Tilltalsnamn: Sahar

Efternamn: Ashour

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-08-01

Gatuadress: Skaldegatan 13 A lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 703 71

Postort: Örebro

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sahar

Sahar Ashour är en kvinna på 53 år som bor på Skaldegatan 13 A lgh 1001 i Örebro. Sahars bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 11 år och 330 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sahar

Informationen om Sahar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sahar Ashour?

Vad tjänar Sahar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sahars
Kreditstatus?

Nyfiken på Sahars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skaldegatan 13 A lgh 1001

Latitud: 59.300194   |   Longitud: 15.191577

Registrerat på adressen


Skaldegatan 13 A lgh 1001
703 71 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sahar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sahar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sahars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sahar har inga bolagsengagemang


Mer om Sahar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 342 dagar)

Födelsedag

20 juli (en måndag om 23 dagar)

Födelsedatum

1972-07-20 (en torsdag för 19 700 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 23 dagar (en tisdag)

Sahar Ashour är en kvinna på 53 år som bor på Skaldegatan 13 A lgh 1001 i Örebro. Sahars bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 11 år och 330 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Sahars postnummer, 703 71, är medelinkomsten 180 710 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,80 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sahar och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Sahar ingår. Sahars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 253.

Sahar bor tillsammans med Wisam Al-Hayali. Han är en 60 årig man som flyttade in den 1 augusti 2014 och har bott där totalt 11 år och 330 dagar. Hon är gift med Wisam Al-Hayali .

På Sahars nästa födelsedag fyller hon 54 år. Den inträffar om 23 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 23 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Sahar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sahar i Sverige Sahar Hassu i Göteborg, Sahar Kabiri Far i Sundbyberg och Sahar Massoud i Mölndal.

Informationen om Sahar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sahar Ashour