7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Carl Joackim Cronås

Årsinkomst: Kolla Carl Joackims lön anonymt

Personnummer: 19720804- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 4 augusti 1972

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Carl Joackim Cronås

Förnamn: Carl Joackim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Cronås

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-05-29

Gatuadress: Krokholmsvägen 46

Postnummer: 134 67

Postort: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl Joackim Cronås är en 53 årig man och bosatt på Krokholmsvägen 46 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 57 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 maj 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 20 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Joackim Cronås?

Vad tjänar Carl Joackim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl Joackims
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl Joackims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokholmsvägen 46

Latitud: 59.227006   |   Longitud: 18.515384

Registrerat på adressen


Krokholmsvägen 46
134 67 Ingarö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl Joackim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl Joackim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl Joackims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 57 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl Joackim har inga bolagsengagemang


Mer om Carl Joackim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 318 dagar)

Födelsedag

04 augusti (en tisdag om 47 dagar)

Födelsedatum

1972-08-04 (en fredag för 19 676 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 47 dagar (en onsdag)

Carl Joackim Cronås är en 53 årig man och bosatt på Krokholmsvägen 46 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 57 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 maj 2000 och har sammanlagt bott där i 26 år och 20 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl Joackims bostadsområde, på postnummer 134 67, är 467 495 kr per år och 4,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Carl Joackims ingår. Carl Joackims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.

Carl Joackim bor tillsammans med 2 personer: Lill Cronås , Adam Cronås . Carl Joackim är gift med Lill Cronås .

Carl Joackims nästa födelsedag är om 47 dagar då han fyller 54 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 47 dagar (en onsdag).

Carl Joackim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Joackim i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Joackim Fagerjord i Göteborg och Joackim Larsland i Uppsala.

Informationen om Carl Joackim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Joackim Cronås