7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Kenneth Mikael Olsson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19721010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 10 oktober 1972

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Mikael Olsson

Förnamn: Kenneth Mikael

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-02-01

Gatuadress: Egnahemsgatan 8

Postnummer: 827 35

Postort: Ljusdal

Församling: Ljusdal-Ramsjö församling (216101)

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Olsson är en man på 53 år som bor på Egnahemsgatan 8 i Ljusdal. Kenneths bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 22 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Olsson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Egnahemsgatan 8

Latitud: 61.826635   |   Longitud: 16.114533

Registrerat på adressen


Egnahemsgatan 8
827 35 Ljusdal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 256 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 109 dagar)

Födelsedatum

1972-10-10 (en tisdag för 19 614 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 109 dagar (en söndag)

Kenneth Olsson är en man på 53 år som bor på Egnahemsgatan 8 i Ljusdal. Kenneths bostad är en villa på 105 kvm . Där har han bott i 22 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneths postnummer, 827 35, är medelinkomsten 362 695 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Kenneth bor tillsammans med Adrienn Garai. Hon är en 41 årig kvinna som flyttade in den 1 september 2017 och har bott där totalt 8 år och 295 dagar. Han är inte gift.

På Kenneths nästa födelsedag fyller han 54 år. Den inträffar om 109 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 109 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 98 dagar.

Namnet Mikael är 'Hebreiskt namn med bet. ’vem är som Gud?’'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Olsson