7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Lars-Göran Albert Sellin

Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt

Personnummer: 19721220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 20 december 1972

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Göran Albert Sellin

Förnamn: Lars-Göran Albert

Tilltalsnamn: Lars-Göran

Efternamn: Sellin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-05-30

Gatuadress: Slåttervägen 5

Postnummer: 871 53

Postort: Härnösand

Distrikt: Säbrå

Församling: Säbrå församling (228006)

Kommun: Härnösand (2280)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Göran

Lars-Göran Sellin är en man på 53 år som bor på Slåttervägen 5 i Härnösand. Lars-Görans bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 4 år och 55 dagar sedan han flyttade in den 30 maj 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Göran

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Göran Sellin?

Vad tjänar Lars-Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Slåttervägen 5

Latitud: 62.646151   |   Longitud: 17.890340

Registrerat på adressen


Slåttervägen 5
871 53 Härnösand

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 216 dagar)

Födelsedag

20 december (en söndag om 149 dagar)

Födelsedatum

1972-12-20 (en onsdag för 19 574 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 149 dagar (en måndag)

Lars-Göran Sellin är en man på 53 år som bor på Slåttervägen 5 i Härnösand. Lars-Görans bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 4 år och 55 dagar sedan han flyttade in den 30 maj 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lars-Görans postnummer, 871 53, är medelinkomsten 360 553 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Lars-Göran ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Lars-Göran bor tillsammans med Märta Elisabet Sellin. Hon är en 90 årig kvinna som flyttade in den 19 oktober 1962 och har bott där totalt 63 år och 278 dagar. Han är gift med Anastasia Sellin .

På Lars-Görans nästa födelsedag fyller han 54 år. Den inträffar om 149 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 149 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 37 dagar.

Namnet Albert är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’ädel’ och ’ljus, glänsande’'.

Lars-Göran har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.

Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Göran Sellin