7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Helena Maria Larsson

Årsinkomst: Kolla Helenas lön anonymt

Personnummer: 19730104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 4 januari 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Helena Maria Larsson

Förnamn: Helena Maria

Tilltalsnamn: Helena

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-05-31

Gatuadress: Melonvägen 16

Postnummer: 178 33

Postort: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helena

Helena Larsson är en 53 årig kvinna och bosatt på Melonvägen 16 i Ekerö. Hennes bostad är ett kedjehus på 131 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 maj 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 28 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Helena

Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Helena Larsson?

Vad tjänar Helena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Helenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Helenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Melonvägen 16

Latitud: 59.286305   |   Longitud: 17.791413

Registrerat på adressen


Melonvägen 16
178 33 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Helenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 131 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Helena har inga bolagsengagemang


Mer om Helena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 175 dagar)

Födelsedag

04 januari (en måndag om 190 dagar)

Födelsedatum

1973-01-04 (en torsdag för 19 533 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 190 dagar (en tisdag)

Helena Larsson är en 53 årig kvinna och bosatt på Melonvägen 16 i Ekerö. Hennes bostad är ett kedjehus på 131 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 maj 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 28 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Helenas bostadsområde, på postnummer 178 33, är 441 038 kr per år och 3,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Helenas ingår. Helenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Förutom Helena bor också Viggo Holmgren på adressen. Där har han bott i 13 år och 28 dagar sedan han först registrerades där den 31 maj 2013. Helena är inte gift.

Helenas nästa födelsedag är om 190 dagar då hon fyller 54 år. Hennes namnsdag är om 33 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 190 dagar (en tisdag).

Namnet Helena är 'Grekiskt namn med bet. ’fackla’'.

Helena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helena i Sverige Helena Bergström Nutley i Drottningholm, Helena Nilsson Gissén i Nacka och Helena Berin i Hägersten.

Informationen om Helena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helena Larsson