7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Choudry Asif Mahmood
Årsinkomst: Kolla Asifs lön anonymt
Personnummer: 19730204-
Ålder: 53 år
Födelsedag: 4 februari 1973
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Choudry Asif Mahmood
Förnamn: Choudry Asif
Tilltalsnamn: Asif
Efternamn: Mahmood
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-05-07
Gatuadress: Mossvägen 4
Postnummer: 153 37
Postort: Järna
Distrikt: Överjärna
Församling: Överjärna församling (018107)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Asif
Asif Mahmood är en 53 årig man och bosatt på Mossvägen 4 i Järna. Hans bostad är en villa på 121 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 maj 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Asif
Informationen om Asif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mossvägen 4
Registrerat på adressen
153 37 Järna
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Asif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Asif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Asifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 121 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Asif har inga bolagsengagemang
Mer om Asif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
53 år (och 150 dagar)
Födelsedag
04 februari (en torsdag om 215 dagar)
Födelsedatum
1973-02-04 (en söndag för 19 508 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 6 år och 215 dagar (en fredag)
Asif Mahmood är en 53 årig man och bosatt på Mossvägen 4 i Järna. Hans bostad är en villa på 121 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 maj 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Asifs bostadsområde, på postnummer 153 37, är 274 583 kr per år och 11,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Asifs ingår. Asifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 203.
Förutom Asif bor också Ture Håkan Holm på adressen. Där har han bott i 58 år och 264 dagar sedan han först registrerades där den 13 oktober 1967. Asif är gift med Aqsa Siddiq.
Asifs nästa födelsedag är om 215 dagar då han fyller 54 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 215 dagar (en fredag).
Asif har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Asif i Sverige Asif Mahmood i Järna, Asif Ramazan i Höör och Asif Halimi i Umeå.
Informationen om Asif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Asif Mahmood
Var bor Asif?
Hur gammal är Asif?
Asif Mahmood är 53 år gammal och föddes den 4 februari 1973. Han fyller 54 år den 4 februari.
Har Asif några bolagsengagemang?
Asif har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Asif några fordon?
Är Asif gift?
Asif är gift med Aqsa Siddiq.
Vilket telefonnummer har Asif?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Asif.
Vilket stjärntecken har Asif?
Asif har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Asif folkbokförd?
Asif Mahmood är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Asif?
Asif Mahmood tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Asif?
Asif Mahmood tillhör Överjärna församling.