7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Dainius Karpavicius
Årsinkomst: Kolla Dainius lön anonymt
Personnummer: 19730205-
Ålder: 53 år
Födelsedag: 5 februari 1973
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Dainius Karpavicius
Förnamn: Dainius
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karpavicius
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-23
Gatuadress: Trastgatan 1 E lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 283 35
Postort: Osby
Distrikt: Osby
Församling: Osby-Visseltofta församling (127301)
Kommun: Osby (1273)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dainius Karpavicius är en 53 årig man bosatt i Osby kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 8 dagar sedan 23 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Trastgatan 1 E lgh 1103
Registrerat på adressen
283 35 Osby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dainius kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dainius hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dainius bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 57 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Dainius har inga bolagsengagemang
Mer om Dainius
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
53 år (och 146 dagar)
Födelsedag
05 februari (en fredag om 219 dagar)
Födelsedatum
1973-02-05 (en måndag för 19 504 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 6 år och 219 dagar (en lördag)
Dainius Karpavicius är en 53 årig man bosatt i Osby kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 8 dagar sedan 23 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Dainius bostadsområde, på postnummer 283 35, har 5,82 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 312 781 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Osby där Dainius ingår. Dainius lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Dainius bor tillsammans med en 69 årig kvinna vid namn Harriet Irene Hilbert. Hon registrerades på adressen den 21 april 2026, och har bott där totalt 71 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Dainius födelsedag ska du gratulera honom om 219 dagar då han fyller 54 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 219 dagar (en lördag).
Dainius har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Dainius i Sverige det senaste kvartalet är Dainius Majauskas i Vänge, Dainius Sulskus i Åkersberga och Dainius Paulauskas i Karlstad.
Informationen om Dainius kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dainius Karpavicius
Var bor Dainius?
Hur gammal är Dainius?
Dainius Karpavicius är 53 år gammal och föddes den 5 februari 1973. Han fyller 54 år den 5 februari.
Har Dainius några bolagsengagemang?
Dainius har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dainius några fordon?
Är Dainius gift?
Dainius är inte gift.
Vilket telefonnummer har Dainius?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dainius.
Vilket stjärntecken har Dainius?
Dainius har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Dainius folkbokförd?
Dainius Karpavicius är folkbokförd i Osby kommun.
Vilket län tillhör Dainius?
Dainius Karpavicius tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Dainius?
Dainius Karpavicius tillhör Osby-Visseltofta församling.