7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Anna-Lena Elisabeth Heinänen

Årsinkomst: Kolla Anna-Lena Elisabeths lön anonymt

Personnummer: 19730214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 14 februari 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Elisabeth Heinänen

Förnamn: Anna-Lena Elisabeth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Heinänen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-12-01

Gatuadress: Djupvik 267

Postnummer: 195 92

Postort: Märsta

Distrikt: Sigtuna Sankt Olof

Församling: Sigtuna församling (019101)

Kommun: Sigtuna (0191)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anna-Lena Elisabeth Heinänen är en 53 årig kvinna och bosatt på Djupvik 267 i Märsta. Hennes bostad är en villa på 50 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 2025 och har sammanlagt bott där i 234 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Elisabeth Heinänen?

Vad tjänar Anna-Lena Elisabeth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lena Elisabeths
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lena Elisabeths Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Djupvik 267
195 92 Märsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena Elisabeth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena Elisabeth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lena Elisabeths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 50 kvm

Byggår: 2025

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena Elisabeth har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena Elisabeth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 159 dagar)

Födelsedag

14 februari (en söndag om 206 dagar)

Födelsedatum

1973-02-14 (en onsdag för 19 517 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 206 dagar (en måndag)

Anna-Lena Elisabeth Heinänen är en 53 årig kvinna och bosatt på Djupvik 267 i Märsta. Hennes bostad är en villa på 50 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 2025 och har sammanlagt bott där i 234 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Anna-Lena Elisabeths bostadsområde, på postnummer 195 92, är 450 484 kr per år och 4,27 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Anna-Lena Elisabeths ingår. Anna-Lena Elisabeths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 113.

Anna-Lena Elisabeth bor tillsammans med 2 personer: Ella Heinänen , Jari Mikael Heinänen . Anna-Lena Elisabeth är gift med Jari Mikael Heinänen .

Anna-Lena Elisabeths nästa födelsedag är om 206 dagar då hon fyller 54 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 206 dagar (en måndag).

Anna-Lena Elisabeth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena Elisabeth i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Elisabeth Rantaeskola Berg i Bromma och Elisabeth Vansvik i Jonsered.

Informationen om Anna-Lena Elisabeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Elisabeth Heinänen