7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Charlotta Ulrika Kristina Hellström-Olsson
Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt
Personnummer: 19730219-
Ålder: 53 år
Födelsedag: 19 februari 1973
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 12 maj
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Charlotta Ulrika Kristina Hellström-Olsson
Förnamn: Charlotta Ulrika Kristina
Tilltalsnamn: Charlotta
Efternamn: Hellström-Olsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2013-02-21
Gatuadress: Rönnkullestigen 4
Postnummer: 733 36
Postort: Sala
Distrikt: Sala
Församling: Sala församling (198101)
Kommun: Sala (1981)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Charlotta
Charlotta Hellström-Olsson är en kvinna på 53 år som bor på Rönnkullestigen 4 i Sala. Charlottas bostad är en villa på 115 kvm . Där har hon bott i 13 år och 131 dagar sedan hon flyttade in den 21 februari 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rönnkullestigen 4
Registrerat på adressen
733 36 Sala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Charlotta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Charlottas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 115 kvm
Byggår: 2013
Bolagsengagemang | 0 st
Charlotta har inga bolagsengagemang
Mer om Charlotta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
53 år (och 133 dagar)
Födelsedag
19 februari (en fredag om 232 dagar)
Födelsedatum
1973-02-19 (en måndag för 19 491 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 6 år och 232 dagar (en lördag)
Charlotta Hellström-Olsson är en kvinna på 53 år som bor på Rönnkullestigen 4 i Sala. Charlottas bostad är en villa på 115 kvm . Där har hon bott i 13 år och 131 dagar sedan hon flyttade in den 21 februari 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Charlottas postnummer, 733 36, är medelinkomsten 362 760 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Charlotta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sala där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.
Charlotta bor tillsammans med Mattias Olsson. Han är en 54 årig man som flyttade in den 21 februari 2013 och har bott där totalt 13 år och 131 dagar. Hon är gift med Mattias Olsson .
På Charlottas nästa födelsedag fyller hon 54 år. Den inträffar om 232 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 232 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 314 dagar.
Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.
Charlotta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Charlotta Hellström-Olsson
Var bor Charlotta?
Hur gammal är Charlotta?
Charlotta Hellström-Olsson är 53 år gammal och föddes den 19 februari 1973. Hon fyller 54 år den 19 februari.
Har Charlotta några bolagsengagemang?
Charlotta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Charlotta några fordon?
Är Charlotta gift?
Charlotta är gift med Mattias Olsson.
Vilket telefonnummer har Charlotta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Charlotta.
Vilket stjärntecken har Charlotta?
Charlotta har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Charlotta folkbokförd?
Charlotta Hellström-Olsson är folkbokförd i Sala kommun.
Vilket län tillhör Charlotta?
Charlotta Hellström-Olsson tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Charlotta?
Charlotta Hellström-Olsson tillhör Sala församling.