7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Torgny Joakim Dennis Adolfsson
Årsinkomst: Kolla Joakims lön anonymt
Personnummer: 19730320-
Ålder: 53 år
Födelsedag: 20 mars 1973
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 mars
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Torgny Joakim Dennis Adolfsson
Förnamn: Torgny Joakim Dennis
Tilltalsnamn: Joakim
Efternamn: Adolfsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-10-06
Gatuadress: Torp 10
Postnummer: 577 98
Postort: Mörlunda
Distrikt: Tveta
Församling: Mörlunda-Tveta församling (086008)
Kommun: Hultsfred (0860)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Joakim
Joakim Adolfsson är en man på 53 år som bor på Torp 10 i Mörlunda. Joakims bostad är en villa på 210 kvm . Där har han bott i 16 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 6 oktober 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Joakim
Informationen om Joakim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Torp 10
Registrerat på adressen
577 98 Mörlunda
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 3 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2022-01-07 (4 år) Ägare Pernilla Adolfsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-01-07 (4 år) | Pernilla Adolfsson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2014-08-18 (11 år) Ägare Pernilla Adolfsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-08-18 (11 år) | Pernilla Adolfsson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2016-06-13 (10 år) Ägare Pernilla Adolfsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-06-13 (10 år) | Pernilla Adolfsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Joakim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Joakim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Joakims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 210 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Joakim har inga bolagsengagemang
Mer om Joakim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
53 år (och 101 dagar)
Födelsedag
20 mars (en lördag om 264 dagar)
Födelsedatum
1973-03-20 (en tisdag för 19 459 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 6 år och 264 dagar (en söndag)
Joakim Adolfsson är en man på 53 år som bor på Torp 10 i Mörlunda. Joakims bostad är en villa på 210 kvm . Där har han bott i 16 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 6 oktober 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Joakims postnummer, 577 98, är medelinkomsten 337 945 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Joakim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hultsfred där Joakim ingår. Joakims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 39.
Joakim bor tillsammans med 3 personer: Ludwig Adolfsson , Charlie Adolfsson , Pernilla Adolfsson . Det finns också 3 hundar i bostaden. Han är gift med Pernilla Adolfsson .
På Joakims nästa födelsedag fyller han 54 år. Den inträffar om 264 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 264 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 264 dagar.
Namnet Joakim är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud skall upprätta’'.
Joakim har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Joakim i Sverige Joakim Lundell i Norrköping, Joakim Wretlind i Hallstahammar och Joakim Ragnar Karlberg i Jönköping.
Informationen om Joakim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Joakim Adolfsson
Var bor Joakim?
Hur gammal är Joakim?
Joakim Adolfsson är 53 år gammal och föddes den 20 mars 1973. Han fyller 54 år den 20 mars.
Har Joakim några bolagsengagemang?
Joakim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Joakim några fordon?
Är Joakim gift?
Joakim är gift med Pernilla Adolfsson.
Vilket telefonnummer har Joakim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Joakim.
Vilket stjärntecken har Joakim?
Joakim har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Joakim folkbokförd?
Joakim Adolfsson är folkbokförd i Hultsfred kommun.
Vilket län tillhör Joakim?
Joakim Adolfsson tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Joakim?
Joakim Adolfsson tillhör Mörlunda-Tveta församling.