7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Silvia Iovan
Årsinkomst: Kolla Silvias lön anonymt
Personnummer: 19730421-
Ålder: 53 år
Födelsedag: 21 april 1973
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 8 augusti
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Silvia Iovan
Förnamn: Silvia
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Iovan
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-11
Gatuadress: Blockstensvägen 60 lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 137 65
Postort: Jordbro
Församling: Österhaninge församling (013601)
Kommun: Haninge (0136)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Silvia Iovan är 53 år och bosatt på Blockstensvägen 60 lgh 1002 i Jordbro. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 11 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 11 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blockstensvägen 60 lgh 1002
Registrerat på adressen
137 65 Jordbro
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Silvia kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Silvia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Silvias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 82 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Silvia har inga bolagsengagemang
Mer om Silvia
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
53 år (och 75 dagar)
Födelsedag
21 april (en onsdag om 290 dagar)
Födelsedatum
1973-04-21 (en lördag för 19 433 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 6 år och 290 dagar (en torsdag)
Silvia Iovan är 53 år och bosatt på Blockstensvägen 60 lgh 1002 i Jordbro. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 11 år och 24 dagar sedan hon flyttade in den 11 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 137 65, är medelinkomsten 237 383 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,08 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Haninge där Silvia ingår. Silvias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 197.
Silvia bor tillsammans med 3 personer: Florin Ion Armasu , Ion-Danut Radulescu , Dan Gradinaru . Hon är inte gift.
Silvia fyller 54 år om 290 dagar och har namnsdag om 34 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 6 år och 290 dagar (en torsdag).
Namnet Silvia är 'Sidoform till Sylvia'.
Silvia har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Silvia i Sverige Silvia Modin i Göteborg, Silvia Lampa i Norsjö och Silvia Barjamovic i Mellerud.
Informationen om Silvia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Silvia Iovan
Var bor Silvia?
Hur gammal är Silvia?
Silvia Iovan är 53 år gammal och föddes den 21 april 1973. Hon fyller 54 år den 21 april.
Har Silvia några bolagsengagemang?
Silvia har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Silvia några fordon?
Är Silvia gift?
Silvia är inte gift.
Vilket telefonnummer har Silvia?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Silvia.
Vilket stjärntecken har Silvia?
Silvia har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Silvia folkbokförd?
Silvia Iovan är folkbokförd i Haninge kommun.
Vilket län tillhör Silvia?
Silvia Iovan tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Silvia?
Silvia Iovan tillhör Österhaninge församling.