7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Rafal Saulo

Årsinkomst: Kolla Rafals lön anonymt

Personnummer: 19730507- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 7 maj 1973

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Rafal Saulo

Förnamn: Rafal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Saulo

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-05

Gatuadress: Ljungbyvägen 8

Postnummer: 285 40

Postort: Markaryd

Distrikt: Markaryd

Församling: Markaryds församling (076701)

Kommun: Markaryd (0767)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rafal Saulo är 53 år gammal och bor på Ljungbyvägen 8 i Markaryd. Hans bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 188 dagar sedan han flyttade in den 5 januari 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rafal Saulo?

Vad tjänar Rafal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rafals
Kreditstatus?

Nyfiken på Rafals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ljungbyvägen 8

Latitud: 56.479148   |   Longitud: 13.607716

Registrerat på adressen


Ljungbyvägen 8
285 40 Markaryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rafal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rafal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rafals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 135 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rafal har inga bolagsengagemang


Mer om Rafal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 66 dagar)

Födelsedag

07 maj (en fredag om 299 dagar)

Födelsedatum

1973-05-07 (en måndag för 19 424 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 299 dagar (en lördag)

Rafal Saulo är 53 år gammal och bor på Ljungbyvägen 8 i Markaryd. Hans bostad är en villa på 135 kvm . Där har han bott i 188 dagar sedan han flyttade in den 5 januari 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 285 40, som är Rafals bostadsområde, är medelinkomsten 322 272 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,50 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Markaryd där Rafals ingår. Rafals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Rafal delar bostaden med Katarzyna Izabela Poniszewska, en 41 årig kvinna. Hon flyttade in den 11 mars 2026 och har bott där totalt 123 dagar. Rafal är gift med Katarzyna Izabela Poniszewska .

Rafal har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 299 dagar då han fyller 54 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 299 dagar (en lördag).

Rafal har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rafal i Sverige Rafal Sawicki i Västervik, Rafal Wisniewski Löbel i Herräng och Rafal Badiei i Braås.

Informationen om Rafal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rafal Saulo