7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Anna Elisabeth Åkeson

Årsinkomst: Kolla Elisabeths lön anonymt

Personnummer: 19730529- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 29 maj 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna Elisabeth Åkeson

Förnamn: Anna Elisabeth

Tilltalsnamn: Elisabeth

Efternamn: Åkeson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-05-01

Gatuadress: Kilbogatan 3

Postnummer: 511 58

Postort: Kinna

Församling: Kinna-Fritsla församling (146301)

Kommun: Mark (1463)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabeth

Elisabeth Åkeson är en kvinna på 53 år som bor på Kilbogatan 3 i Kinna. Elisabeths bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 25 år och 60 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabeth

Informationen om Elisabeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabeth Åkeson?

Vad tjänar Elisabeth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabeths
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabeths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kilbogatan 3

Latitud: 57.501411   |   Longitud: 12.706276

Registrerat på adressen


Kilbogatan 3
511 58 Kinna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabeth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabeth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabeths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 142 kvm

Byggår: 1936

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabeth har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabeth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 32 dagar)

Födelsedag

29 maj (en lördag om 333 dagar)

Födelsedatum

1973-05-29 (en tisdag för 19 390 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 333 dagar (en söndag)

Elisabeth Åkeson är en kvinna på 53 år som bor på Kilbogatan 3 i Kinna. Elisabeths bostad är en villa på 142 kvm . Där har hon bott i 25 år och 60 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Elisabeths postnummer, 511 58, är medelinkomsten 410 325 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elisabeth och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Elisabeth ingår. Elisabeths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Elisabeth bor tillsammans med Per Åkeson. Han är en 54 årig man som flyttade in den 1 maj 2001 och har bott där totalt 25 år och 60 dagar. Hon är gift med Per Åkeson .

På Elisabeths nästa födelsedag fyller hon 54 år. Den inträffar om 333 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 333 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 162 dagar.

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Elisabeth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabeth i Sverige Elisabeth Rantaeskola Berg i Bromma, Elisabeth Vansvik i Jonsered och Elisabeth Tarras-Wahlberg i Lidingö.

Informationen om Elisabeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabeth Åkeson