7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Anna-Lena Birgitta Andersson

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19730609- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 9 juni 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Birgitta Andersson

Förnamn: Anna-Lena Birgitta

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-04-22

Gatuadress: Ryttarvägen 11

Postnummer: 635 35

Postort: Stora Sundby

Distrikt: Västermo

Församling: Västra Rekarne församling (048413)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 53 år som bor på Ryttarvägen 11 i Stora Sundby. Anna-Lenas bostad är en villa på 239 kvm . Där har hon bott i 23 år och 94 dagar sedan hon flyttade in den 22 april 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Andersson?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ryttarvägen 11

Latitud: 59.288255   |   Longitud: 16.079271

Registrerat på adressen


Ryttarvägen 11
635 35 Stora Sundby

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 3 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ENGELSK SETTER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-04-26 (2 år) Ägare Anna-Lena Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-04-26 (2 år) Anna-Lena Andersson Kolla lön direkt
FRANSK BULLDOGG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-09-23 (3 år) Ägare Anna-Lena Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-09-23 (3 år) Anna-Lena Andersson Kolla lön direkt
FRANSK BULLDOGG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-05-08 (13 år) Ägare Bo Göran Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-05-08 (13 år) Bo Göran Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 239 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
M Granström Ventkontroll AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 2,1 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 2,1 0,2
MG Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 1,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0 1,3

Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 46 dagar)

Födelsedag

09 juni (en onsdag om 319 dagar)

Födelsedatum

1973-06-09 (en lördag för 19 404 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 319 dagar (en torsdag)

Anna-Lena Andersson är en kvinna på 53 år som bor på Ryttarvägen 11 i Stora Sundby. Anna-Lenas bostad är en villa på 239 kvm . Där har hon bott i 23 år och 94 dagar sedan hon flyttade in den 22 april 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anna-Lenas postnummer, 635 35, är medelinkomsten 385 550 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.

Anna-Lena bor tillsammans med Bo Göran Andersson. Han är en 74 årig man som flyttade in den 22 juli 1976 och har bott där totalt 50 år och 3 dagar. Det finns också 3 hundar i bostaden. Hon är inte gift.

På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 54 år. Den inträffar om 319 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 319 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 74 dagar.

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Anna-Lena har 2 bolagsengagemang ( M Granström Ventkontroll AB och MG Holding AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Andersson