7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Eva-Lena Julia Nöbbelin

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19730624- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 24 juni 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 16 februari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Eva-Lena Julia Nöbbelin

Förnamn: Eva-Lena Julia

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Nöbbelin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-11-08

Gatuadress: Skogvaktarevägen 217-3

Postnummer: 295 94

Postort: Näsum

Församling: Näsums församling (127203)

Kommun: Bromölla (1272)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Nöbbelin är en 53 årig kvinna och bosatt på Skogvaktarevägen 217-3 i Näsum. Hennes bostad är en villa på 270 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 november 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 256 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Nöbbelin?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skogvaktarevägen 217-3

Latitud: 56.179510   |   Longitud: 14.546572

Registrerat på adressen


Skogvaktarevägen 217-3
295 94 Näsum

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CAVAPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-08-09 (2 år) Ägare Eva-Lena Nöbbelin Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-08-09 (2 år) Eva-Lena Nöbbelin Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-07-10 (15 år) Ägare Eva-Lena Nöbbelin Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-07-10 (15 år) Eva-Lena Nöbbelin Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 270 kvm

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Richard Nöbbelin Åkeri AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 34,8 Vinst (MSEK) 1,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 25-50% 2025 34,8 1,6

Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 28 dagar)

Födelsedag

24 juni (en torsdag om 337 dagar)

Födelsedatum

1973-06-24 (en söndag för 19 386 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 337 dagar (en fredag)

Eva-Lena Nöbbelin är en 53 årig kvinna och bosatt på Skogvaktarevägen 217-3 i Näsum. Hennes bostad är en villa på 270 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 november 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 256 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Eva-Lenas bostadsområde, på postnummer 295 94, är 360 470 kr per år och 3,99 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bromölla där Eva-Lenas ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Förutom Eva-Lena bor också Richard Erik Christian Nöbbelin på adressen. Där har han bott i 12 år och 256 dagar sedan han först registrerades där den 8 november 2013. Det finns också 2 hundar i bostaden. Eva-Lena är gift med Richard Erik Christian Nöbbelin .

Eva-Lenas nästa födelsedag är om 337 dagar då hon fyller 54 år. Hennes namnsdag är om 209 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 6 år och 337 dagar (en fredag).

Namnet Julia är 'Latinskt namn, femininform av släktnamnet Ju´lius'.

Eva-Lena har 1 bolagsengagemang ( Richard Nöbbelin Åkeri AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Nöbbelin