7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Luis De La Viuda Cuesta

Årsinkomst: Kolla Luis lön anonymt

Personnummer: 19730628- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 28 juni 1973

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 oktober

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Luis De La Viuda Cuesta

Förnamn: Luis

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: De La Viuda Cuesta

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-03-01

Gatuadress: Holsåkersvägen 3

Postnummer: 786 95

Postort: Dala-Floda

Distrikt: Floda

Församling: Floda församling (202603)

Kommun: Gagnef (2026)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Luis De La Viuda Cuesta är 53 år gammal och bor på Holsåkersvägen 3 i Dala-Floda. Hans bostad är en villa på 154 kvm . Där har han bott i 7 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2019. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Luis De La Viuda Cuesta?

Vad tjänar Luis?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Luis
Kreditstatus?

Nyfiken på Luis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Holsåkersvägen 3

Latitud: 60.505211   |   Longitud: 14.793228

Registrerat på adressen


Holsåkersvägen 3
786 95 Dala-Floda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Luis kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Luis hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Luis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 154 kvm

Byggår: 1953

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Luis har inga bolagsengagemang


Mer om Luis


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 24 dagar)

Födelsedag

28 juni (en måndag om 341 dagar)

Födelsedatum

1973-06-28 (en torsdag för 19 382 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 341 dagar (en tisdag)

Luis De La Viuda Cuesta är 53 år gammal och bor på Holsåkersvägen 3 i Dala-Floda. Hans bostad är en villa på 154 kvm . Där har han bott i 7 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2019. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 786 95, som är Luis bostadsområde, är medelinkomsten 349 669 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,10 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Luis ingår. Luis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Luis delar bostaden med Eva-Karin Lundin, en 41 årig kvinna. Hon flyttade in den 11 maj 2019 och har bott där totalt 7 år och 72 dagar. Luis är inte gift.

Luis har namnsdag om 72 dagar och nästa födelsedag inträffar om 341 dagar då han fyller 54 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 341 dagar (en tisdag).

Luis har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Luis i Sverige Luis Recabarren Mena i Stockholm, Luis Godinez i Solna och Luis Dubra Amarelle i Enköping.

Informationen om Luis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Luis De La Viuda Cuesta