7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Wasfi Kahtan Mansour
Årsinkomst: Kolla Wasfis lön anonymt
Personnummer: 19730724-
Ålder: 52 år
Födelsedag: 24 juli 1973
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Wasfi Kahtan Mansour
Förnamn: Wasfi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kahtan Mansour
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-03-24
Gatuadress: Tallbacken 8
Postnummer: 944 92
Postort: Blåsmark
Distrikt: Hortlax
Församling: Hortlax församling (258102)
Kommun: Piteå (2581)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Wasfi Kahtan Mansour är en 52 årig man och bosatt på Tallbacken 8 i Blåsmark. Hans bostad är en villa på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 mars 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 101 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tallbacken 8
Registrerat på adressen
944 92 Blåsmark
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Wasfi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Wasfi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Wasfis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 96 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Wasfi har inga bolagsengagemang
Mer om Wasfi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
52 år (och 344 dagar)
Födelsedag
24 juli (en fredag om 21 dagar)
Födelsedatum
1973-07-24 (en tisdag för 19 337 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 7 år och 21 dagar (en söndag)
Wasfi Kahtan Mansour är en 52 årig man och bosatt på Tallbacken 8 i Blåsmark. Hans bostad är en villa på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 mars 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 101 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Wasfis bostadsområde, på postnummer 944 92, är 367 662 kr per år och 3,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Piteå där Wasfis ingår. Wasfis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 80.
Förutom Wasfi bor också Saraa Wasfi på adressen. Där har hon bott i 1 år och 248 dagar sedan hon först registrerades där den 28 oktober 2024. Wasfi är inte gift.
Wasfis nästa födelsedag är om 21 dagar då han fyller 53 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 21 dagar (en söndag).
Wasfi har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wasfi i Sverige Wasfi Shaaie i Hallsberg, Wasfi Jalal i Göteborg och Wasfi Al Junaidi i Bandhagen.
Informationen om Wasfi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Wasfi Kahtan Mansour
Var bor Wasfi?
Hur gammal är Wasfi?
Wasfi Kahtan Mansour är 52 år gammal och föddes den 24 juli 1973. Han fyller 53 år den 24 juli.
Har Wasfi några bolagsengagemang?
Wasfi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Wasfi några fordon?
Är Wasfi gift?
Wasfi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Wasfi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Wasfi.
Vilket stjärntecken har Wasfi?
Wasfi har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Wasfi folkbokförd?
Wasfi Kahtan Mansour är folkbokförd i Piteå kommun.
Vilket län tillhör Wasfi?
Wasfi Kahtan Mansour tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Wasfi?
Wasfi Kahtan Mansour tillhör Hortlax församling.