7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Anna Veronica Lennartsson
Årsinkomst: Kolla Veronicas lön anonymt
Personnummer: 19730909-
Ålder: 52 år
Födelsedag: 9 september 1973
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 december
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Anna Veronica Lennartsson
Förnamn: Anna Veronica
Tilltalsnamn: Veronica
Efternamn: Lennartsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-04-10
Gatuadress: Stora Abborrtan 408
Postnummer: 664 94
Postort: Vålberg
Distrikt: Segerstad
Församling: Nor-Segerstads församling (178009)
Kommun: Karlstad (1780)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Veronica
Veronica Lennartsson är en kvinna på 52 år som bor på Stora Abborrtan 408 i Vålberg. Där har hon bott i 6 år och 85 dagar sedan hon flyttade in den 10 april 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Veronica
Informationen om Veronica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stora Abborrtan 408
Registrerat på adressen
664 94 Vålberg
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-05-02 (12 år) Ägare Veronica Lennartsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-05-02 (12 år) | Veronica Lennartsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Veronica kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Veronica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Veronica har inga bolagsengagemang
Mer om Veronica
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
52 år (och 298 dagar)
Födelsedag
09 september (en onsdag om 67 dagar)
Födelsedatum
1973-09-09 (en söndag för 19 291 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 7 år och 67 dagar (en fredag)
Veronica Lennartsson är en kvinna på 52 år som bor på Stora Abborrtan 408 i Vålberg. Där har hon bott i 6 år och 85 dagar sedan hon flyttade in den 10 april 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Veronicas postnummer, 664 94, är medelinkomsten 504 935 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,90 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Veronica och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Veronica ingår. Veronicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 224.
Veronica bor tillsammans med 2 personer: Krister Roy Uno Lennartsson , Kurt Lennartsson . På adressen finns en hund (som Veronica är ägare till). Hon är gift med Krister Roy Uno Lennartsson .
På Veronicas nästa födelsedag fyller hon 53 år. Den inträffar om 67 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 7 år och 67 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 158 dagar.
Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.
Veronica har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Veronica i Sverige Veronica Maggio i Enskede, Veronica Wåtz i Nättraby och Veronica Andersson i Vejbystrand.
Informationen om Veronica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Veronica Lennartsson
Var bor Veronica?
Hur gammal är Veronica?
Veronica Lennartsson är 52 år gammal och föddes den 9 september 1973. Hon fyller 53 år den 9 september.
Har Veronica några bolagsengagemang?
Veronica har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Veronica några fordon?
Är Veronica gift?
Veronica är gift med Krister Roy Uno Lennartsson.
Vilket telefonnummer har Veronica?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Veronica.
Vilket stjärntecken har Veronica?
Veronica har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Veronica folkbokförd?
Veronica Lennartsson är folkbokförd i Karlstad kommun.
Vilket län tillhör Veronica?
Veronica Lennartsson tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Veronica?
Veronica Lennartsson tillhör Nor-Segerstads församling.