7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Eleonor Elisabeth Örner Lindblad

Årsinkomst: Kolla Eleonors lön anonymt

Personnummer: 19731204- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 4 december 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Eleonor Elisabeth Örner Lindblad

Förnamn: Eleonor Elisabeth

Tilltalsnamn: Eleonor

Efternamn: Lindblad

Mellannamn: Örner

Folkbokföring

Adressändring: 2012-02-08

Gatuadress: Ekvägen 15

Postnummer: 824 60

Postort: Forsa

Distrikt: Forsa

Församling: Forsa-Högs församling (218411)

Kommun: Hudiksvall (2184)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eleonor

Eleonor Örner Lindblad är en 52 årig kvinna och bosatt på Ekvägen 15 i Forsa. Hennes bostad är en villa på 143 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 februari 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 145 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eleonor

Informationen om Eleonor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eleonor Lindblad?

Vad tjänar Eleonor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eleonors
Kreditstatus?

Nyfiken på Eleonors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekvägen 15

Latitud: 61.723270   |   Longitud: 16.960487

Registrerat på adressen


Ekvägen 15
824 60 Forsa

Företag på adressen | 3 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eleonor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eleonor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eleonors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 143 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Örner Lindblad, Eleonor Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Eleonor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 211 dagar)

Födelsedag

04 december (en fredag om 154 dagar)

Födelsedatum

1973-12-04 (en tisdag för 19 204 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 154 dagar (en söndag)

Eleonor Örner Lindblad är en 52 årig kvinna och bosatt på Ekvägen 15 i Forsa. Hennes bostad är en villa på 143 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 februari 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 145 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Eleonors bostadsområde, på postnummer 824 60, är 329 746 kr per år och 7,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Eleonors ingår. Eleonors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.

Förutom Eleonor bor också Joakim Lindblad på adressen. Där har han bott i 14 år och 145 dagar sedan han först registrerades där den 8 februari 2012. Eleonor är gift med Joakim Lindblad .

Eleonors nästa födelsedag är om 154 dagar då hon fyller 53 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 7 år och 154 dagar (en söndag).

Eleonor har 1 bolagsengagemang ( Örner Lindblad, Eleonor ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eleonor i Sverige Eleonor Karlsson i Habo, Eleonor Lagerkvist i Älvsjö och Eleonor Högström Ålund i Ekerö.

Informationen om Eleonor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eleonor Örner Lindblad