7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Ataj Custovic

Årsinkomst: Kolla Atajs lön anonymt

Personnummer: 19731219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 19 december 1973

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Ataj Custovic

Förnamn: Ataj

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Custovic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-07-11

Gatuadress: Millbyvägen 9

Postnummer: 794 93

Postort: Orsa

Distrikt: Orsa

Församling: Orsa församling (203402)

Kommun: Orsa (2034)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ataj Custovic är en man på 52 år som bor på Millbyvägen 9 i Orsa. bostad är en villa på 58 kvm . Där har han bott i 8 år och 350 dagar sedan han flyttade in den 11 juli 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ataj Custovic?

Vad tjänar Ataj?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Atajs
Kreditstatus?

Nyfiken på Atajs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Millbyvägen 9

Latitud: 61.133322   |   Longitud: 14.667486

Registrerat på adressen


Millbyvägen 9
794 93 Orsa

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2007-04-12 (19 år) Ägare Diana Custovic Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2007-04-12 (19 år) Diana Custovic Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ataj kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ataj hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Atajs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 58 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ataj har inga bolagsengagemang


Mer om Ataj


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 189 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 176 dagar)

Födelsedatum

1973-12-19 (en onsdag för 19 182 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 176 dagar (en måndag)

Ataj Custovic är en man på 52 år som bor på Millbyvägen 9 i Orsa. bostad är en villa på 58 kvm . Där har han bott i 8 år och 350 dagar sedan han flyttade in den 11 juli 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Atajs postnummer, 794 93, är medelinkomsten 358 131 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ataj och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Orsa där Ataj ingår. Atajs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Ataj bor tillsammans med Diana Custovic. Hon är en 41 årig kvinna som flyttade in den 11 juli 2017 och har bott där totalt 8 år och 350 dagar. På adressen finns en hund (som Ataj inte är ägare till). Han är gift med Diana Custovic .

På Atajs nästa födelsedag fyller han 53 år. Den inträffar om 176 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 176 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ataj har inga bolagsengagemang.

Informationen om Ataj kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ataj Custovic