7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Anna Maria Hagström

Årsinkomst: Kolla Annas lön anonymt

Personnummer: 19731231- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 31 december 1973

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Anna Maria Hagström

Förnamn: Anna Maria

Tilltalsnamn: Anna

Efternamn: Hagström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-11-06

Gatuadress: Östanvägen 56

Postnummer: 603 75

Postort: Norrköping

Församling: Norrköpings S:t Olofs församling (058102)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna

Anna Hagström är 52 år och bosatt på Östanvägen 56 i Norrköping. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 19 år och 228 dagar sedan hon flyttade in den 6 november 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna

Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna Hagström?

Vad tjänar Anna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Annas
Kreditstatus?

Nyfiken på Annas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östanvägen 56

Latitud: 58.603259   |   Longitud: 16.269643

Registrerat på adressen


Östanvägen 56
603 75 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Annas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HSB Bostadsrättsförening Treklövern i Finspång Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0
HSB bostadsrättsförening Väpplingen i Finspång Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Anna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 173 dagar)

Födelsedag

31 december (en torsdag om 192 dagar)

Födelsedatum

1973-12-31 (en måndag för 19 166 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 192 dagar (en lördag)

Anna Hagström är 52 år och bosatt på Östanvägen 56 i Norrköping. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 19 år och 228 dagar sedan hon flyttade in den 6 november 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 603 75, är medelinkomsten 607 501 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,25 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Anna ingår. Annas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 200.

Anna bor tillsammans med 2 personer: Linus Larsson , Fredrik Larsson . Hon är gift med Fredrik Larsson .

Anna fyller 53 år om 192 dagar och har namnsdag om 170 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 7 år och 192 dagar (en lördag).

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Anna har 2 bolagsengagemang ( HSB Bostadsrättsförening Treklövern i Finspång och HSB bostadsrättsförening Väpplingen i Finspång ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna i Sverige Anna Björk i Enviken, Anna Keiser Lagesson i Malmö och Anna Åberg i Enköping.

Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna Hagström