7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Curt Anders Henrik Benon

Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt

Personnummer: 19740213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 13 februari 1974

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Curt Anders Henrik Benon

Förnamn: Curt Anders Henrik

Tilltalsnamn: Henrik

Efternamn: Benon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-04-29

Gatuadress: Marklandsgatan 3 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 414 77

Postort: Göteborg

Församling: Högsbo församling (148021)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henrik

Henrik Benon är en 52 årig man och bosatt på Marklandsgatan 3 lgh 1401 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 april 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 67 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henrik Benon?

Vad tjänar Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Marklandsgatan 3 lgh 1401

Latitud: 57.674024   |   Longitud: 11.934768

Registrerat på adressen


Marklandsgatan 3 lgh 1401
414 77 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ALASKAN MALAMUTE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-11-23 (5 år) Ägare Henrik Benon Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-11-23 (5 år) Henrik Benon Kolla lön direkt
ALASKAN MALAMUTE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-09-26 (6 år) Ägare Henrik Benon Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-09-26 (6 år) Henrik Benon Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henriks bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 73 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Innovataq AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 0 −0

Mer om Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 142 dagar)

Födelsedag

13 februari (en lördag om 223 dagar)

Födelsedatum

1974-02-13 (en onsdag för 19 135 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 223 dagar (en måndag)

Henrik Benon är en 52 årig man och bosatt på Marklandsgatan 3 lgh 1401 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 april 2011 och har sammanlagt bott där i 15 år och 67 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Henriks bostadsområde, på postnummer 414 77, är 360 256 kr per år och 5,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Henriks ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 242.

Förutom Henrik bor också Stefan Näslin på adressen. Där har han bott i 299 dagar sedan han först registrerades där den 9 september 2025. Det finns också 2 hundar i bostaden. Henrik är inte gift.

Henriks nästa födelsedag är om 223 dagar då han fyller 53 år. Hans namnsdag är om 198 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 223 dagar (en måndag).

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Henrik har 1 bolagsengagemang ( Innovataq AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henrik Benon