7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Ingela Maria Therese Falk
Årsinkomst: Kolla Ingela Maria Thereses lön anonymt
Personnummer: 19740221-
Ålder: 52 år
Födelsedag: 21 februari 1974
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 november
Stjärntecken: Fiskarna
Telefon: 070-6501342
Namnregistrering
Personnamn: Ingela Maria Therese Falk
Förnamn: Ingela Maria Therese
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Falk
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-12-16
Gatuadress: Dalbyvägen 36 C lgh 1405
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 232 33
Postort: Arlöv
Distrikt: Burlöv
Församling: Burlövs församling (123101)
Kommun: Burlöv (1231)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ingela Maria Therese Falk är 52 år och bosatt på Dalbyvägen 36 C lgh 1405 i Arlöv. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 6 år och 197 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dalbyvägen 36 C lgh 1405
Registrerat på adressen
232 33 Arlöv
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingela Maria Therese kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingela Maria Therese hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingela Maria Thereses bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 73 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ingela Maria Therese har inga bolagsengagemang
Mer om Ingela Maria Therese
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
52 år (och 130 dagar)
Födelsedag
21 februari (en söndag om 235 dagar)
Födelsedatum
1974-02-21 (en torsdag för 19 123 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 7 år och 235 dagar (en tisdag)
Ingela Maria Therese Falk är 52 år och bosatt på Dalbyvägen 36 C lgh 1405 i Arlöv. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 6 år och 197 dagar sedan hon flyttade in den 16 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 232 33, är medelinkomsten 263 689 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,58 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Burlöv där Ingela Maria Therese ingår. Ingela Maria Thereses lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Ingela Maria Therese bor tillsammans med Alexander Falk. Han har bott på Dalbyvägen 36 C lgh 1405 i totalt 6 år och 197 dagar sedan han först registrerades på adressen den 16 december 2019. Hon är inte gift.
Ingela Maria Therese fyller 53 år om 235 dagar och har namnsdag om 129 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 7 år och 235 dagar (en tisdag).
Namnet Ingela är 'Tyskt namn, i äldre svenska dialektal form av Ingegerd'.
Ingela Maria Therese har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingela Maria Therese i Sverige Ingela Nordenhav i Kullavik, Maria Forsblom i Ekerö och Therese Bratteberg i Sundsvall.
Informationen om Ingela Maria Therese kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-6501342 073-7843704 040-433709 070-2888199
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046706501342 +46706501342 +4670-6501342 +4670-650 13 42 0706501342 070-6501342 070-650 13 42 070 650 13 42 070 6501342 0046737843704 +46737843704 +4673-7843704 +4673-784 37 04 0737843704 073-7843704 073-784 37 04 073 784 37 04 073 7843704 004640433709 +4640433709 +4640-433709 +4640-43 37 09 040433709 040-433709 040-43 37 09 040 43 37 09 040 433709 0046702888199 +46702888199 +4670-2888199 +4670-288 81 99 0702888199 070-2888199 070-288 81 99 070 288 81 99 070 2888199
Vanliga frågor om Ingela Maria Therese Falk
Var bor Ingela Maria Therese?
Hur gammal är Ingela Maria Therese?
Ingela Maria Therese Falk är 52 år gammal och föddes den 21 februari 1974. Hon fyller 53 år den 21 februari.
Har Ingela Maria Therese några bolagsengagemang?
Ingela Maria Therese har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ingela Maria Therese några fordon?
Är Ingela Maria Therese gift?
Ingela Maria Therese är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ingela Maria Therese?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ingela Maria Therese är 070-6501342. Hon har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Ingela Maria Therese?
Ingela Maria Therese har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ingela Maria Therese folkbokförd?
Ingela Maria Therese Falk är folkbokförd i Burlöv kommun.
Vilket län tillhör Ingela Maria Therese?
Ingela Maria Therese Falk tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ingela Maria Therese?
Ingela Maria Therese Falk tillhör Burlövs församling.