7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Djamal Rami

Årsinkomst: Kolla Djamals lön anonymt

Personnummer: 19740319- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 19 mars 1974

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Djamal Rami

Förnamn: Djamal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rami

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-01-10

Gatuadress: Fyrislundsgatan 28 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 754 46

Postort: Uppsala

Distrikt: Vaksala

Församling: Vaksala församling (038004)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Djamal Rami är en man på 52 år som bor på Fyrislundsgatan 28 lgh 1003 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 4 rum på 95 kvm . Där har han bott i 3 år och 176 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Djamal Rami?

Vad tjänar Djamal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Djamals
Kreditstatus?

Nyfiken på Djamals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fyrislundsgatan 28 lgh 1003

Latitud: 59.867617   |   Longitud: 17.682477

Registrerat på adressen


Fyrislundsgatan 28 lgh 1003
754 46 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Djamal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Djamal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Djamals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 95 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Djamal har inga bolagsengagemang


Mer om Djamal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 108 dagar)

Födelsedag

19 mars (en fredag om 257 dagar)

Födelsedatum

1974-03-19 (en tisdag för 19 101 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 257 dagar (en söndag)

Djamal Rami är en man på 52 år som bor på Fyrislundsgatan 28 lgh 1003 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 4 rum på 95 kvm . Där har han bott i 3 år och 176 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Djamals postnummer, 754 46, är medelinkomsten 326 730 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,78 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Djamal och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Djamal ingår. Djamals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 404.

Djamal bor tillsammans med Faïza Rami Maloum. Hon är en 47 årig kvinna som flyttade in den 10 januari 2023 och har bott där totalt 3 år och 176 dagar. Han är gift med Faïza Rami Maloum .

På Djamals nästa födelsedag fyller han 53 år. Den inträffar om 257 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 257 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Djamal har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Djamal i Sverige Djamal Amkhadov i Gävle, Djamal Djama i Karlstad och Djamal Andersson i Malmbäck.

Informationen om Djamal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Djamal Rami