8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-08
Rocco Ambesi
Årsinkomst: Kolla Roccos lön anonymt
Personnummer: 19740403-
Ålder: 52 år
Födelsedag: 3 april 1974
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Rocco Ambesi
Förnamn: Rocco
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ambesi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-08-11
Gatuadress: Herrhagsvägen 300
Postnummer: 752 67
Postort: Uppsala
Distrikt: Uppsala Helga Trefaldighet
Församling: Helga Trefaldighets församling (038002)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rocco Ambesi är en 52 årig man och bosatt på Herrhagsvägen 300 i Uppsala. Hans bostad är ett radhus på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2016 och har sammanlagt bott där i 10 år och 89 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Herrhagsvägen 300
Registrerat på adressen
752 67 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rocco kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rocco hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Roccos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1999
Bolagsengagemang | 0 st
Rocco har inga bolagsengagemang
Mer om Rocco
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
52 år (och 219 dagar)
Födelsedag
03 april (en lördag om 146 dagar)
Födelsedatum
1974-04-03 (en onsdag för 19 212 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 7 år och 146 dagar (en måndag)
Rocco Ambesi är en 52 årig man och bosatt på Herrhagsvägen 300 i Uppsala. Hans bostad är ett radhus på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 augusti 2016 och har sammanlagt bott där i 10 år och 89 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Roccos bostadsområde, på postnummer 752 67, är 403 142 kr per år och 2,02 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Roccos ingår. Roccos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 195.
Förutom Rocco bor också Alexandra Sofia Ambesi på adressen. Där har hon bott i 10 år och 89 dagar sedan hon först registrerades där den 11 augusti 2016. Rocco är gift med Alexandra Sofia Ambesi .
Roccos nästa födelsedag är om 146 dagar då han fyller 53 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 54 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 146 dagar (en måndag).
Rocco har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rocco i Sverige Rocco Gustafsson i Eskilstuna, Rocco Ponzio i Sundbyberg och Rocco Angelo Ascone i Halmstad.
Informationen om Rocco kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rocco Ambesi
Var bor Rocco?
Hur gammal är Rocco?
Rocco Ambesi är 52 år gammal och föddes den 3 april 1974. Han fyller 53 år den 3 april.
Har Rocco några bolagsengagemang?
Rocco har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rocco några fordon?
Är Rocco gift?
Rocco är gift med Alexandra Sofia Ambesi.
Vilket telefonnummer har Rocco?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rocco.
Vilket stjärntecken har Rocco?
Rocco har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Rocco folkbokförd?
Rocco Ambesi är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Rocco?
Rocco Ambesi tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Rocco?
Rocco Ambesi tillhör Helga Trefaldighets församling.