7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Abier Alsaid

Årsinkomst: Kolla Abiers lön anonymt

Personnummer: 19740421- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 21 april 1974

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Abier Alsaid

Förnamn: Abier

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alsaid

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-04-15

Gatuadress: Stensjögatan 22 lgh 1804

Våning & dörr: 8 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 217 65

Postort: Malmö

Distrikt: Hyllie

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abier Alsaid är 52 år och bosatt på Stensjögatan 22 lgh 1804 i Malmö. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 5 år och 97 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abier Alsaid?

Vad tjänar Abier?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abiers
Kreditstatus?

Nyfiken på Abiers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stensjögatan 22 lgh 1804

Latitud: 55.581493   |   Longitud: 12.981197

Registrerat på adressen


Stensjögatan 22 lgh 1804
217 65 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abier kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abier hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abiers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 66 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abier har inga bolagsengagemang


Mer om Abier


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 91 dagar)

Födelsedag

21 april (en onsdag om 274 dagar)

Födelsedatum

1974-04-21 (en söndag för 19 084 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 274 dagar (en fredag)

Abier Alsaid är 52 år och bosatt på Stensjögatan 22 lgh 1804 i Malmö. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 5 år och 97 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 217 65, är medelinkomsten 198 875 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,49 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Abier ingår. Abiers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 280.

Abier bor tillsammans med Hiba Ahmed. Hon har bott på Stensjögatan 22 lgh 1804 i totalt 39 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 12 juni 2026. Hon är inte gift.

Abier fyller 53 år om 274 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 7 år och 274 dagar (en fredag).

Abier har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abier i Sverige Abier Algziley i Norrköping, Abier Garzaldin i Tranås och Abier Nagi i Angered.

Informationen om Abier kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abier Alsaid