8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-23

Mohammad Abu Rashed

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19740504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 4 maj 1974

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Abu Rashed

Förnamn: Mohammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abu Rashed

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2019-01-31

Gatuadress: Liljegatan 11

Postnummer: 267 34

Postort: Bjuv

Distrikt: Bjuv

Församling: Bjuvs församling (126001)

Kommun: Bjuv (1260)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Abu Rashed är en 52 årig man och bosatt på Liljegatan 11 i Bjuv. Hans bostad är en villa på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 januari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Abu Rashed?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Liljegatan 11

Latitud: 56.084770   |   Longitud: 12.902964

Registrerat på adressen


Liljegatan 11
267 34 Bjuv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 142 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 223 dagar)

Födelsedatum

1974-05-04 (en lördag för 19 135 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 223 dagar (en torsdag)

Mohammad Abu Rashed är en 52 årig man och bosatt på Liljegatan 11 i Bjuv. Hans bostad är en villa på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 januari 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 235 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohammads bostadsområde, på postnummer 267 34, är 334 319 kr per år och 7,07 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bjuv där Mohammads ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Mohammad bor tillsammans med 2 personer: Maruan Abu Rashed , Ammouna Ahmad Ahmad Dal Louneh . Mohammad är inte gift.

Mohammads nästa födelsedag är om 223 dagar då han fyller 53 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 100 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 223 dagar (en torsdag).

Mohammad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Abu Rashed