8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-17

Anna-Lena Sylvia Therese Rosell

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19740530- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 30 maj 1974

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Sylvia Therese Rosell

Förnamn: Anna-Lena Sylvia Therese

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Rosell

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-02-16

Gatuadress: Östra Ellebäcksvägen 14

Postnummer: 247 72

Postort: Genarp

Församling: Genarps församling (128120)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Rosell är en kvinna på 52 år som bor på Östra Ellebäcksvägen 14 i Genarp. Anna-Lenas bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 25 år och 243 dagar sedan hon flyttade in den 16 februari 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Rosell?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östra Ellebäcksvägen 14

Latitud: 55.594794   |   Longitud: 13.402437

Registrerat på adressen


Östra Ellebäcksvägen 14
247 72 Genarp

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Rosell Jönsson, Mona Gunilla Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 140 dagar)

Födelsedag

30 maj (en söndag om 225 dagar)

Födelsedatum

1974-05-30 (en torsdag för 19 133 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 225 dagar (en tisdag)

Anna-Lena Rosell är en kvinna på 52 år som bor på Östra Ellebäcksvägen 14 i Genarp. Anna-Lenas bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 25 år och 243 dagar sedan hon flyttade in den 16 februari 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Anna-Lenas postnummer, 247 72, är medelinkomsten 460 061 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 290.

Anna-Lena bor tillsammans med 2 personer: Carl-Magnus Rosell , Wille Rosell . Hon är gift med Carl-Magnus Rosell .

På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 53 år. Den inträffar om 225 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 7 år och 225 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 76 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Träslövsläge.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Rosell