7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Henric Nils Wilhelm Löf

Årsinkomst: Kolla Henrics lön anonymt

Personnummer: 19740619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 19 juni 1974

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 oktober

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Henric Nils Wilhelm Löf

Förnamn: Henric Nils Wilhelm

Tilltalsnamn: Henric

Efternamn: Löf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-11-20

Gatuadress: Skäluddsvägen 33

Postnummer: 178 32

Postort: Ekerö

Distrikt: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henric

Henric Löf är en man på 52 år som bor på Skäluddsvägen 33 i Ekerö. Henrics bostad är en villa på 169 kvm . Där har han bott i 13 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 20 november 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henric

Informationen om Henric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henric Löf?

Vad tjänar Henric?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henrics
Kreditstatus?

Nyfiken på Henrics Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skäluddsvägen 33

Latitud: 59.294571   |   Longitud: 17.789326

Registrerat på adressen


Skäluddsvägen 33
178 32 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henric kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henrics bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 169 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Henric har inga bolagsengagemang


Mer om Henric


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 31 dagar)

Födelsedag

19 juni (en lördag om 334 dagar)

Födelsedatum

1974-06-19 (en onsdag för 19 024 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 334 dagar (en måndag)

Henric Löf är en man på 52 år som bor på Skäluddsvägen 33 i Ekerö. Henrics bostad är en villa på 169 kvm . Där har han bott i 13 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 20 november 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Henrics postnummer, 178 32, är medelinkomsten 674 411 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henric och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Henric ingår. Henrics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Henric bor tillsammans med Peter Löf. Han är en 44 årig man som flyttade in den 6 juni 2026 och har bott där totalt 44 dagar. Han är gift med Peter Löf .

På Henrics nästa födelsedag fyller han 53 år. Den inträffar om 334 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 334 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 80 dagar.

Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.

Henric har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henric i Sverige Henric Bunge i Stockholm, Henric Wallh i Filipstad och Henric Fae i Kungälv.

Informationen om Henric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henric Löf