7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Marie Ann-Sofie Larsson

Årsinkomst: Kolla Ann-Sofies lön anonymt

Personnummer: 19740630- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 30 juni 1974

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Marie Ann-Sofie Larsson

Förnamn: Marie Ann-Sofie

Tilltalsnamn: Ann-Sofie

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-02

Gatuadress: Bergslagsvägen 15 B lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 693 73

Postort: Svartå

Distrikt: Nysund

Församling: Degerfors-Nysunds församling (186201)

Kommun: Degerfors (1862)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Sofie

Ann-Sofie Larsson är en kvinna på 52 år som bor på Bergslagsvägen 15 B lgh 1102 i Svartå. Ann-Sofies bostad är en lägenhet med 3 rum på 108 kvm . Där har hon bott i 1 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 2 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Sofie

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofie Larsson?

Vad tjänar Ann-Sofie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Sofies
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Sofies Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bergslagsvägen 15 B lgh 1102

Latitud: 59.131677   |   Longitud: 14.515776

Registrerat på adressen


Bergslagsvägen 15 B lgh 1102
693 73 Svartå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-10-28 (8 år) Ägare Ann-Sofie Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-10-28 (8 år) Ann-Sofie Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofies bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 108 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Outokumpu Stainless AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 11152 Vinst (MSEK) 527
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 11152 527

Mer om Ann-Sofie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 5 dagar)

Födelsedag

30 juni (en onsdag om 360 dagar)

Födelsedatum

1974-06-30 (en söndag för 18 998 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 360 dagar (en fredag)

Ann-Sofie Larsson är en kvinna på 52 år som bor på Bergslagsvägen 15 B lgh 1102 i Svartå. Ann-Sofies bostad är en lägenhet med 3 rum på 108 kvm . Där har hon bott i 1 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 2 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Sofies postnummer, 693 73, är medelinkomsten 317 915 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Sofie och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Degerfors där Ann-Sofie ingår. Ann-Sofies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Ann-Sofie bor tillsammans med Dan Larsson. Han är en 55 årig man som flyttade in den 2 juni 2025 och har bott där totalt 1 år och 33 dagar. På adressen finns en hund (som Ann-Sofie är ägare till). Hon är gift med Dan Larsson .

På Ann-Sofies nästa födelsedag fyller hon 53 år. Den inträffar om 360 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 7 år och 360 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ann-Sofie har 1 bolagsengagemang ( Outokumpu Stainless AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofie i Sverige Ann-Sofie Karlsson i Billdal, Ann-Sofie Höglund i Gränna och Ann-Sofie Moring i Värmdö.

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofie Larsson