7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Carmelo Leone
Årsinkomst: Kolla Carmelos lön anonymt
Personnummer: 19740714-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 14 juli 1974
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Carmelo Leone
Förnamn: Carmelo
Tilltalsnamn: Carmelo
Efternamn: Leone
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-02-09
Gatuadress: Bjälbogatan 26 lgh 1403
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 582 47
Postort: Linköping
Församling: Gottfridsbergs församling (058037)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carmelo
Carmelo Leone är en 51 årig man och bosatt på Bjälbogatan 26 lgh 1403 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 131 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carmelo
Informationen om Carmelo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bjälbogatan 26 lgh 1403
Registrerat på adressen
582 47 Linköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carmelo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carmelo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carmelos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 109 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Carmelo har inga bolagsengagemang
Mer om Carmelo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 341 dagar)
Födelsedag
14 juli (en tisdag om 24 dagar)
Födelsedatum
1974-07-14 (en söndag för 18 969 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 24 dagar (en fredag)
Carmelo Leone är en 51 årig man och bosatt på Bjälbogatan 26 lgh 1403 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 februari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 131 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Carmelos bostadsområde, på postnummer 582 47, är 426 161 kr per år och 1,30 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Carmelos ingår. Carmelos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.
Förutom Carmelo bor också Josefin Leone på adressen. Där har hon bott i 16 år och 131 dagar sedan hon först registrerades där den 9 februari 2010. Carmelo är gift med Josefin Leone .
Carmelos nästa födelsedag är om 24 dagar då han fyller 52 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 24 dagar (en fredag).
Carmelo har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carmelo i Sverige Carmelo Agut Eismann i Hägersten, Carmelo Lundblad i Solna och Carmelo Norberg i Stallarholmen.
Informationen om Carmelo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carmelo Leone
Var bor Carmelo?
Hur gammal är Carmelo?
Carmelo Leone är 51 år gammal och föddes den 14 juli 1974. Han fyller 52 år den 14 juli.
Har Carmelo några bolagsengagemang?
Carmelo har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carmelo några fordon?
Är Carmelo gift?
Carmelo är gift med Josefin Leone.
Vilket telefonnummer har Carmelo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carmelo.
Vilket stjärntecken har Carmelo?
Carmelo har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Carmelo folkbokförd?
Carmelo Leone är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Carmelo?
Carmelo Leone tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Carmelo?
Carmelo Leone tillhör Gottfridsbergs församling.