7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Oksana Sanna Jannesson Nilsson

Årsinkomst: Kolla Sannas lön anonymt

Personnummer: 19740722- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 52 år

Födelsedag: 22 juli 1974

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Oksana Sanna Jannesson Nilsson

Förnamn: Oksana Sanna

Tilltalsnamn: Sanna

Efternamn: Jannesson Nilsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-31

Gatuadress: Ranagårdsvägen 9 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 302 76

Postort: Halmstad

Distrikt: Söndrum

Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sanna

Sanna Jannesson Nilsson är 52 år och bosatt på Ranagårdsvägen 9 lgh 1203 i Halmstad. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 3 år och 53 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sanna

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sanna Jannesson Nilsson?

Vad tjänar Sanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ranagårdsvägen 9 lgh 1203

Latitud: 56.660572   |   Longitud: 12.767808

Registrerat på adressen


Ranagårdsvägen 9 lgh 1203
302 76 Halmstad

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sannas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jannesson Nilsson, Sanna Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0
HSB Bostadsrättsförening Sånglärkan i Halmstad Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Sanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

52 år (och 1 dag)

Födelsedag

22 juli (en torsdag om 364 dagar)

Födelsedatum

1974-07-22 (en måndag för 18 994 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 7 år och 364 dagar (en lördag)

Sanna Jannesson Nilsson är 52 år och bosatt på Ranagårdsvägen 9 lgh 1203 i Halmstad. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har hon bott i 3 år och 53 dagar sedan hon flyttade in den 31 maj 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 302 76, är medelinkomsten 460 490 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,76 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Sanna ingår. Sannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 154.

Sanna bor tillsammans med Johan Jannesson. Han har bott på Ranagårdsvägen 9 lgh 1203 i totalt 3 år och 53 dagar sedan han först registrerades på adressen den 31 maj 2023. Hon är gift med Johan Jannesson .

Sanna fyller 53 år om 364 dagar och har namnsdag om 19 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 7 år och 364 dagar (en lördag).

Sanna har 2 bolagsengagemang ( Jannesson Nilsson, Sanna och HSB Bostadsrättsförening Sånglärkan i Halmstad ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sanna i Sverige Sanna Nielsen i Tyresö, Sanna Alvi i Göteborg och Sanna Bjelke i Nässjö.

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sanna Jannesson Nilsson