7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Naser Jashari

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19740723- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 23 juli 1974

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Naser Jashari

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Naser

Efternamn: Jashari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-12-01

Gatuadress: Nyvången 21 lgh 1007

Våning & dörr: Entréplan, dörr 7 från vänster

Postnummer: 302 57

Postort: Halmstad

Distrikt: Snöstorp

Församling: Snöstorps församling (138003)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Naser

Naser Jashari är en 51 årig man och bosatt på Nyvången 21 lgh 1007 i Halmstad. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 36 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 212 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Naser

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Jashari?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nyvången 21 lgh 1007

Latitud: 56.678821   |   Longitud: 12.904209

Registrerat på adressen


Nyvången 21 lgh 1007
302 57 Halmstad

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 36 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
ÅB Auto AB Typ Aktiebolag Status Konkurs
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2023 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Konkurs
Styrelsesuppleant 0 2023 0 −0,1
KS Bygg Halmstad AB Typ Aktiebolag Status Konkurs
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2022 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Konkurs
Styrelsesuppleant 0 2022 0 −0

Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 343 dagar)

Födelsedag

23 juli (en torsdag om 22 dagar)

Födelsedatum

1974-07-23 (en tisdag för 18 971 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 22 dagar (en söndag)

Naser Jashari är en 51 årig man och bosatt på Nyvången 21 lgh 1007 i Halmstad. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 36 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 212 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Nasers bostadsområde, på postnummer 302 57, är 234 684 kr per år och 12,29 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Nasers ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 104.

Naser bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Naser är inte gift.

Nasers nästa födelsedag är om 22 dagar då han fyller 52 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 22 dagar (en söndag).

Naser har 2 bolagsengagemang ( ÅB Auto AB och KS Bygg Halmstad AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naser i Sverige Naser Beygi i Grödinge, Naser Razzazi i Skärholmen och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Jashari