7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-09-01
Benedicto Antonio Bandera Martinez
Årsinkomst: Kolla Benedictos lön anonymt
Personnummer: 19740804-
Ålder: 52 år
Födelsedag: 4 augusti 1974
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 17 januari
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Benedicto Antonio Bandera Martinez
Förnamn: Benedicto Antonio
Tilltalsnamn: Benedicto
Efternamn: Bandera Martinez
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-07-22
Gatuadress: Njurundagatan 6 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 162 53
Postort: Vällingby
Distrikt: Vällingby
Församling: Vällingby församling (018031)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Benedicto
Benedicto Bandera Martinez är en 52 årig man och bosatt på Njurundagatan 6 lgh 1102 i Vällingby. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 41 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Benedicto
Informationen om Benedicto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Njurundagatan 6 lgh 1102
Registrerat på adressen
162 53 Vällingby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Benedicto kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Benedicto hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Benedictos bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 40 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2023 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0,1 |
Aktiv |
Verklig Huvudman | 25-50% | 2023 | 0 | −0,1 |
Mer om Benedicto
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
52 år (och 28 dagar)
Födelsedag
04 augusti (en onsdag om 337 dagar)
Födelsedatum
1974-08-04 (en söndag för 19 021 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 7 år och 337 dagar (en fredag)
Benedicto Bandera Martinez är en 52 årig man och bosatt på Njurundagatan 6 lgh 1102 i Vällingby. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 41 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Benedictos bostadsområde, på postnummer 162 53, är 414 228 kr per år och 3,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Benedictos ingår. Benedictos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.
Benedicto bor tillsammans med 3 personer: Nayeli Bandera Guerini , Samy Jean Isaac Mulot , Vanessa Quadri . Benedicto är inte gift.
Benedictos nästa födelsedag är om 337 dagar då han fyller 53 år. Hans namnsdag är om 138 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 7 år och 337 dagar (en fredag).
Benedicto har 1 bolagsengagemang (
Tekton Bygg & Entreprenad AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Benedicto i Sverige Benedicto Bandera Martinez i Vällingby, Benedicto Lundholm i Timrå och Benedicto Roco i Gråbo.
Informationen om Benedicto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Benedicto Bandera Martinez
Var bor Benedicto?
Hur gammal är Benedicto?
Benedicto Bandera Martinez är 52 år gammal och föddes den 4 augusti 1974. Han fyller 53 år den 4 augusti.
Har Benedicto några bolagsengagemang?
Benedicto har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Tekton Bygg & Entreprenad AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Benedicto några fordon?
Är Benedicto gift?
Benedicto är inte gift.
Vilket telefonnummer har Benedicto?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Benedicto.
Vilket stjärntecken har Benedicto?
Benedicto har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Benedicto folkbokförd?
Benedicto Bandera Martinez är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Benedicto?
Benedicto Bandera Martinez tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Benedicto?
Benedicto Bandera Martinez tillhör Vällingby församling.