7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Marcus Sven Erik Atterot

Årsinkomst: Kolla Marcus lön anonymt

Personnummer: 19740813- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 13 augusti 1974

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 december

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Marcus Sven Erik Atterot

Förnamn: Marcus Sven Erik

Tilltalsnamn: Marcus

Efternamn: Atterot

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-09-17

Gatuadress: Krokstrandsvägen 7

Postnummer: 439 94

Postort: Onsala

Församling: Onsala församling (138414)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Marcus

Marcus Atterot är en 51 årig man och bosatt på Krokstrandsvägen 7 i Onsala. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 september 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 284 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Marcus

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marcus Atterot?

Vad tjänar Marcus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marcus
Kreditstatus?

Nyfiken på Marcus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokstrandsvägen 7

Latitud: 57.377865   |   Longitud: 12.014640

Registrerat på adressen


Krokstrandsvägen 7
439 94 Onsala

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Gatero AB Status Aktiv
Ansvarig Gustav Marcus Atterot (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Gustav Marcus Atterot (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marcus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marcus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marcus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1999

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
AB Golv non stop Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 15,9 Vinst (MSEK) 0,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 15,9 0,6
Gatero AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0 0

Mer om Marcus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 319 dagar)

Födelsedag

13 augusti (en torsdag om 46 dagar)

Födelsedatum

1974-08-13 (en tisdag för 18 947 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 46 dagar (en söndag)

Marcus Atterot är en 51 årig man och bosatt på Krokstrandsvägen 7 i Onsala. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 september 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 284 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Marcus bostadsområde, på postnummer 439 94, är 635 148 kr per år och 2,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Marcus ingår. Marcus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 188.

Marcus bor tillsammans med 2 personer: Gustav Atterot , Eva Atterot . Marcus är gift med Eva Atterot .

Marcus nästa födelsedag är om 46 dagar då han fyller 52 år. Hans namnsdag är om 160 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 46 dagar (en söndag).

Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.

Marcus har 2 bolagsengagemang ( AB Golv non stop och Gatero AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marcus i Sverige Marcus Oscarsson i Spånga, Marcus Andersson i Odensbacken och Marcus Vesterberg i Tvärålund.

Informationen om Marcus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marcus Atterot