7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Karl Fredrik Lorichs

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19740903- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 3 september 1974

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Karl Fredrik Lorichs

Förnamn: Karl Fredrik

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Lorichs

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-08-05

Gatuadress: Valsta 3

Postnummer: 731 93

Postort: Köping

Distrikt: Odensvi

Församling: Köpingsbygdens församling (198301)

Kommun: Köping (1983)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Lorichs är en 51 årig man och bosatt på Valsta 3 i Köping. Hans bostad är ett lantbruk på 270 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 augusti 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 325 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Lorichs?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Valsta 3

Latitud: 59.568884   |   Longitud: 15.932862

Registrerat på adressen


Valsta 3
731 93 Köping

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lorichs, Fredrik Status Aktiv
Ansvarig Karl Fredrik Lorichs (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Karl Fredrik Lorichs (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-02-18 (3 år) Ägare Christina Elisabeth Dagsdotter Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-02-18 (3 år) Christina Elisabeth Dagsdotter Kolla lön direkt
TAX,KORTHÅRIG NORMALSTOR Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-04-20 (15 år) Ägare Fredrik Lorichs Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-04-20 (15 år) Fredrik Lorichs Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 270 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lorichs, Fredrik Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 296 dagar)

Födelsedag

03 september (en torsdag om 69 dagar)

Födelsedatum

1974-09-03 (en tisdag för 18 924 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 69 dagar (en söndag)

Fredrik Lorichs är en 51 årig man och bosatt på Valsta 3 i Köping. Hans bostad är ett lantbruk på 270 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 augusti 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 325 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Fredriks bostadsområde, på postnummer 731 93, är 462 420 kr per år och 2,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Köping där Fredriks ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Förutom Fredrik bor också Christina Elisabeth Dagsdotter på adressen. Där har hon bott i 165 dagar sedan hon först registrerades där den 12 januari 2026. Det finns också 2 hundar i bostaden. Fredrik är inte gift.

Fredriks nästa födelsedag är om 69 dagar då han fyller 52 år. Hans namnsdag är om 22 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 69 dagar (en söndag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har 1 bolagsengagemang ( Lorichs, Fredrik ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Kallin i Västervik, Fredrik Lindström i Stockholm och Fredrik Emilsson i Sollentuna.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Lorichs