7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Sophie Elisabeth Olsson Rahlén
Årsinkomst: Kolla Sophies lön anonymt
Personnummer: 19740907-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 7 september 1974
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Sophie Elisabeth Olsson Rahlén
Förnamn: Sophie Elisabeth
Tilltalsnamn: Sophie
Efternamn: Rahlén
Mellannamn: Olsson
Folkbokföring
Adressändring: 2014-01-25
Gatuadress: Baldersgatan 16
Postnummer: 713 32
Postort: Nora
Församling: Nora bergslagsförsamling (188404)
Kommun: Nora (1884)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sophie
Sophie Olsson Rahlén är 51 år gammal och bor på Baldersgatan 16 i Nora. Hennes bostad är en villa på 72 kvm . Där har hon bott i 12 år och 155 dagar sedan hon flyttade in den 25 januari 2014. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sophie
Informationen om Sophie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Baldersgatan 16
Registrerat på adressen
713 32 Nora
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sophie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sophie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sophies bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 72 kvm
Byggår: 1956
Bolagsengagemang | 0 st
Sophie har inga bolagsengagemang
Mer om Sophie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 295 dagar)
Födelsedag
07 september (en måndag om 70 dagar)
Födelsedatum
1974-09-07 (en lördag för 18 923 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 70 dagar (en torsdag)
Sophie Olsson Rahlén är 51 år gammal och bor på Baldersgatan 16 i Nora. Hennes bostad är en villa på 72 kvm . Där har hon bott i 12 år och 155 dagar sedan hon flyttade in den 25 januari 2014. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 713 32, som är Sophies bostadsområde, är medelinkomsten 377 226 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,82 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nora där Sophies ingår. Sophies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Sophie bor tillsammans med 3 personer: Olle Rahlén , Majken Rahlén , Henrik Rahlén . Sophie är gift med Henrik Rahlén .
Sophie har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 70 dagar då hon fyller 52 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 70 dagar (en torsdag).
Sophie har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sophie i Sverige Sophie Weidemyr i Asarum, Sophie Tzelidis i Tyresö och Sophie Ekman Wretlind i Stockholm.
Informationen om Sophie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sophie Olsson Rahlén
Var bor Sophie?
Hur gammal är Sophie?
Sophie Olsson Rahlén är 51 år gammal och föddes den 7 september 1974. Hon fyller 52 år den 7 september.
Har Sophie några bolagsengagemang?
Sophie har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sophie några fordon?
Är Sophie gift?
Sophie är gift med Henrik Rahlén.
Vilket telefonnummer har Sophie?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sophie.
Vilket stjärntecken har Sophie?
Sophie har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Sophie folkbokförd?
Sophie Olsson Rahlén är folkbokförd i Nora kommun.
Vilket län tillhör Sophie?
Sophie Olsson Rahlén tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Sophie?
Sophie Olsson Rahlén tillhör Nora bergslagsförsamling.