7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Carl Jonny Svantesson

Årsinkomst: Kolla Jonnys lön anonymt

Personnummer: 19740910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 51 år

Födelsedag: 10 september 1974

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Carl Jonny Svantesson

Förnamn: Carl Jonny

Tilltalsnamn: Jonny

Efternamn: Svantesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-04

Gatuadress: Fredagsgatan 1

Postnummer: 261 61

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jonny

Jonny Svantesson är en man på 51 år som bor på Fredagsgatan 1 i Landskrona. Jonnys bostad är ett kedjehus på 207 kvm . Där har han bott i 6 år och 319 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jonny

Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jonny Svantesson?

Vad tjänar Jonny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jonnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Jonnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fredagsgatan 1

Latitud: 55.887264   |   Longitud: 12.815011

Registrerat på adressen


Fredagsgatan 1
261 61 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FRANSK BULLDOGG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-08-24 (4 år) Ägare Anna Svantesson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-08-24 (4 år) Anna Svantesson Kolla lön direkt
DVÄRGPINSCHER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-12-04 (14 år) Ägare Jonny Svantesson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-12-04 (14 år) Jonny Svantesson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jonny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jonny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jonnys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 207 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
MH Landskrona AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 4,9 Vinst (MSEK) 0,5
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, VD 100% 2025 4,9 0,5

Mer om Jonny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

51 år (och 282 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 83 dagar)

Födelsedatum

1974-09-10 (en tisdag för 18 910 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 8 år och 83 dagar (en söndag)

Jonny Svantesson är en man på 51 år som bor på Fredagsgatan 1 i Landskrona. Jonnys bostad är ett kedjehus på 207 kvm . Där har han bott i 6 år och 319 dagar sedan han flyttade in den 4 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jonnys postnummer, 261 61, är medelinkomsten 540 766 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jonny och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Jonny ingår. Jonnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 84.

Jonny bor tillsammans med Anna Svantesson. Hon är en 45 årig kvinna som flyttade in den 4 augusti 2019 och har bott där totalt 6 år och 319 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Anna Svantesson .

På Jonnys nästa födelsedag fyller han 52 år. Den inträffar om 83 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 8 år och 83 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Jonny har 1 bolagsengagemang ( MH Landskrona AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jonny i Sverige Jonny Yilmaz i Bagarmossen, Jonny Capor i Stocksund och Jonny Källgren i Finspång.

Informationen om Jonny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jonny Svantesson