7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-13
Lena Maria Johansson
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19740924-
Ålder: 51 år
Födelsedag: 24 september 1974
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Maria Johansson
Förnamn: Lena Maria
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-11-24
Gatuadress: Nolbacksvägen 17
Postnummer: 835 94
Postort: Aspås
Församling: Aspås församling (230903)
Kommun: Krokom (2309)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Johansson är en 51 årig kvinna och bosatt på Nolbacksvägen 17 i Aspås. Hennes bostad är ett lantbruk på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 november 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 201 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nolbacksvägen 17
Registrerat på adressen
835 94 Aspås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2010-06-17 (15 år) Ägare Lena Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2010-06-17 (15 år) | Lena Johansson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 80 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 1 | 0,1 | |
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
51 år (och 262 dagar)
Födelsedag
24 september (en torsdag om 103 dagar)
Födelsedatum
1974-09-24 (en tisdag för 18 890 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 8 år och 103 dagar (en söndag)
Lena Johansson är en 51 årig kvinna och bosatt på Nolbacksvägen 17 i Aspås. Hennes bostad är ett lantbruk på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 november 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 201 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 835 94, är 395 066 kr per år och 3,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Krokom där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Förutom Lena bor också Patrik Strandh på adressen. Där har han bott i 9 år och 256 dagar sedan han först registrerades där den 30 september 2016. På adressen finns också en hund registrerad som Lena är ägare till. Lena är inte gift.
Lenas nästa födelsedag är om 103 dagar då hon fyller 52 år. Hennes namnsdag är om 66 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 8 år och 103 dagar (en söndag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 2 bolagsengagemang (
Perkors Måleri AB
och
Noli Gård
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.